Як поміняти час на АМС.

У будь-якому касовому апараті є фіскальна пам'ять, яка дає йому можливість працювати в реальному часі, вибиваючи на чеках певну дату і час продажу товару. Але незважаючи ні на що, жоден механізм, на жаль, не застрахований від збою, і касовий апарат - не виняток. Якщо пристрій вказує неправильний час, проблему в більшості випадків можна вирішити самостійно.
Інструкція
1
Для початку необхідно зазначити, що незалежно від моделі використовуваного касового апарату, при збої дати насамперед необхідно зняти Z-звіт, а потім вже робити настроювання.
2
Візьміть касовий апарат АМС, на якому збилася дата. Увімкніть пристрій і переконайтеся, що воно работает.Проверьте, чи дійсно апарат виводить неправильну інформацію на чек. Для цього пробийте пробний чек і перегляньте на ньому дату і час.
3
Перевірте, щоб каса знаходилася в робочому режимі, а на її циферблаті висвічувались нулі. Приступите до внесення змін в інформацію, яка виводиться на чек. Почніть послідовно натискати клавіші «КР» і «1Д», які знаходяться на касовому апараті.
4
Введіть необхідну дату за допомогою клавіш з цифрами в форматі дд.мм.гг. Натисніть послідовно клавіші «ВВ» і «КР».
5
Перейдіть до установки часу. Натисніть по черзі клавіші «КР» і «2В». Введіть за допомогою клавіш з цифрами потрібне время.Нажміте послідовно клавіші «ВВ» і «КР».
6
Перевірте ще раз касовий апарат, пробивши на ньому черговий чек, переконавшись, що дата і час вказані в реальному часі і повністю відповідають вашим вимогам.
Зверніть увагу
Якщо зазначеним способом усунути неполадки на касовому апараті АМС не вдається, слід звернутися до фахівців в ремонтну майстерню або гарантійний центр обслуговування. Розкривати касовий апарат самостійно ні в якому разі не можна.