Як розвести воду. веерная розводка труб водопостачання.

Людина приблизно на 70% складається з води, тому правильно подати і розвести цілющу вологу по квартирі дуже важливо. Чітко складена схема розводки води допоможе вам уникнути протікання, перепадів тиску і температури, проривів труб та інших проблем.
Інструкція
1
Виберіть підходящий вам матеріал, з якого виготовлені водопровідні труби. Адже якщо розводка буде виконана надійно і на високому рівні, ви багато років не будете відчувати жодних проблем. Тому не варто економити на матеріалах для сантехнічних робіт. Є чотири види труб, з якими працюють сучасні сантехніки, - мідні, металопластикові, зі зшитого поліетилену та поліпропіленові. Мідні труби ставлять, якщо тиск води буде дуже високим.
2
Розведення води в будинку або квартирі - це система трубопроводів і різних підключаються приладів, що забезпечує подачу потрібної кількості води від централізованої системи водопостачання. Починайте розводку від загального стояка і підводите до всіх сантехнічним пристроям в будинку, розташованим в туалеті, у ванній кімнаті і на кухні.
3
Схема повинна враховувати загальну специфіку планування будинку, проходження каналізаційних зливів і стояків водопроводу. Укладайте труби цілими відрізками, не економте, з'єднуючи шматки. Стоки розташовуйте з невеликим ухилом в 1.5-4%.
4
Використовуйте готові конструкції з фітингами, щоб спростити завдання і прискорити темп робіт. Вони являють собою каркас з'єднувальних пристроїв для поворотів, вигинів і розгалужень труб.
5
Щоб відрегулювати тиск води, підходящої до сантехнічних пристроїв, збільште діаметр підвідної труби, використовуйте віялову схему розводки (закладання окремої труби для кожної точки споживання води).
6
Напір води можна регулювати за допомогою запірної арматури, яка припиняє і пускає потік води по трубах. Редуктори ж оберігають сантехнічні прилади від різкого підвищення тиску і сприяють встановленню рівного потоку води усередині квартирних магістралей. Їх розташовують за фільтрами грубого очищення води, які вберігають від механічних забруднень.
7
Далі за допомогою манометра встановіть ідеальні робочі показники сантехніки - 3-4 атмосфери. Вбудований в корпус редуктора маховик або гвинт допоможе вам у цьому.
8
Найбільшою популярністю як і раніше користується трійникова розводка з послідовною системою включення різних сантехнічних пристроїв. Але нова схема - колекторна, дозволяє відключити лінії, що ведуть до окремим приладам, а це не залишить вас без води.
9
Передбачите установку водовимірювальних приладів - лічильників водоспоживання.
10
Виберіть той вид розводки, який вас влаштує - зовнішня або прихована. В будинках з каменю приховану розводку води прокладайте всередині стін, штроба поглиблення, в які й укладаються труби. В будинках з дерев'яними стінами розводку закривайте облицювальними панелями: гіпсокартоном, вагонкою і іншим оздоблювальним матеріалом. Зовнішню розводку води робіть, якщо немає можливості влаштувати приховану.