Як вибрати камеру спостереження. Як самому встановити камери зовнішнього спостереження.

Безпека будь-якого підприємства і приватних володінь не представляється без використання камер відео спостереження . Однак вибір певної моделі становить деяку складність для тих, хто раніше не стикався з ними. Можна купити камери відеоспостереження за найменшу вартість, з більшою практичністю.
Вам знадобиться
  • - каталог або магазин з продажу відеокамер спостереження;
  • - технічний опис камер.
Інструкція
1
Визначте потрібну конструкцію відеокамериВибор камери відеоспостереження за типом залежить від місця її установки і цілей перегляду: - міні-камери призначені для прихованого спостереження і монтуються в стіну. Короб таких камер буває циліндричним або прямокутним; - купольні камери встановлюються на стелю і мають цікавий дизайн; - вуличні відеокамери мають захисний кожух з системою підігріву, сонцезахисний козирок і інфрачервону підсвітку для нічного часу доби; - стандартні камери зазвичай зроблені в циліндричній формі і підходять для монтажу на будь-яку поверхню. Для них можна використовувати майже будь-який об'єктив з необхідним кутом огляду; - модульні камери виробляються без корпусу з одного платою і невеликими об'єктивами. Їх можна вставити в термокожух або короб; - регульовані камери мають поворотний механізм для кращого розгляду об'єкта і певної зони.
2
Оберіть кольорову або монохромну камеруЧерно-білі відеокамери спостереження володіють меншою вартістю і більшою чутливістю, що дозволяє краще бачити вночі, ніж кольорові. Однак кольорові камери можуть оснащуватися великою кількістю функцій. Наприклад, функція «день/ніч» дозволяє переходити в монохромний режим в темряві. В деяких випадках колір зображення обов'язковий для кращого розпізнавання об'єкта. Однак кольорові моделі коштують дорожче.
3
Зверніть увагу на технічні характеристики- дозвіл: вимірюється в телевізійних лініях. По вертикалі у віх моделей дозвіл прирівнюється до 625 ТВЛ, а по горизонталі буває від 380 до 600 ТВЛ. Чим вищий цей показник, тим більше дрібних деталей можна побачити; - чутливість: її вибір залежить від рівня освітленості спостережуваної зони. Чутливість вимірюється в люксах (лк). Чим більше цей параметр, тим яскравіше освітлений об'єкт в денний час. Чим він менший, тим краще видимість в нічний час. Наприклад, для ділянок з поганим освітленням (на вулиці) варто віддати перевагу камерам з чутливість від 0,01 до 0,05 лк.
Зверніть увагу
Відеокамери від китайських виробників відзначаються недовговічністю. Тому краще купити камери відеоспостереження російського, японського або західного виробництва.