Як скопіювати скрін.

Screen (« скрін ») в перекладі з англійської означає «екран». У деяких випадках користувачеві може знадобитися зберегти зображення на екрані, тобто зробити його фотографію, а потім скопіювати знімок. Для цього існує кілька способів.
Інструкція
1
Для того щоб працювати з скріншот ви повинні мати хоча б мінімальні знання про графічних редакторах і стандартних командах. Знайдіть у правій частині клавіатури клавішу Print Screen (Prt Sc або Prt Sc Sys Rq) і натисніть її один раз. Зображення того, що на даний момент знаходиться на екрані монітора, буде поміщено в буфер обміну. Щоб сфотографувати тільки активне вікно, натисніть сполучення клавіш Alt і Print Screen.
2
Буфер обміну служить для тимчасового зберігання інформації, тому вам необхідно вставити свою фотографію екрану в документ і зберегти його окремим файлом. Запустіть будь-який графічний редактор (не плутайте його з програмами для перегляду зображень). Для цих цілей підійде навіть примітивна програма Paint з набору Windows.
3
Створіть чистий документ, якщо він не був створений автоматично. В меню «Правка" (Edit) виберіть команду «Вставити» (Paste) або натисніть клавіші Ctrl і V. Альтернативна комбінація клавіш - Shift і Insert. Фотографія з буфера обміну буде вставлена в новий документ.
4
Якщо розмір чистого аркуша і скрина в буфері обміну не збігаються, редактор або автоматично змінить розмір документа під нову картинку, або запропонує вам збільшити розмір полотна до потрібних розмірів.
5
Після того як скрін буде вставлений на чистий аркуш, вам необхідно його зберегти. Для цього в меню «Файл» (File) виберіть команду «Зберегти» (Save) або "Зберегти як" (Save as), вкажіть директорію для збереження файлу, надайте йому ім'я і натисніть на кнопку «Зберегти» (Save).
6
Далі з цим файлом можна робити все, що завгодно: редагувати зображення, копіювати його цілком і по частинах в інші документи і так далі. Якщо вам не підходить цей спосіб роботи з ськрінамі, встановіть на комп'ютер спеціальну програму для захоплення зображення.
7
В таких програмах знімок робиться за допомогою певної гарячої клавіші (у кожному додатку вони різні), а саме зображення автоматично зберігається у вибраній вами директорії в тому форматі, який ви самі задасте.