Як оформити вітальну газету. оформити газету з поздоровленнями.

Стінгазети, такі популярні півстоліття тому, в останні роки отримали друге дихання. Їх готують до знаменних подій і урочистостей, присвячують іменинникам, ювілярам і цілим колективам. Яскраві, красиві і змістовні, вони вносять різноманітність і вдихають життя, як у будь офіційний захід, так і в звичайну вечірку або сімейне свято.
Інструкція
1
Якщо ви хочете оформити вітальну газету , але не уявляєте, як це робиться або не маєте достатнього часу, то можна поступити просто: знайдіть і доручіть цю роботу професіоналам. В цьому випадку від вас буде потрібно тільки матеріал, на підставі якого вона буде складена - інформація про подію або про людину, заради якого ви затіваєте це саморобний видання. Надайте всі тексти і фотографії, чітко викладіть людям свій задум, уточніть дати і попросіть показати вам макет майбутньої газети. Так ви завжди зможете внести свої корективи, щось виправити або доповнити.
2
Простіший варіант - побродити по сторінках інтернету в пошуках готового шаблону газети. Знайдіть те, що вам найбільше сподобається, подкорректируйте за своїм смаком і за потребами - і завдання виконане.
3
Якщо ж ви вирішили оформити вітальну газету самостійно, то вам буде потрібно шматок ватману форматом не менше А1. Можна зробити газету і меншу за розмірами, але в такому випадку ви зможете розмістити трохи матеріалу. І, крім того, беріть до уваги місце, куди ви будете її прикріплювати. На великій і порожній стіні маленький плакат буде виглядати біднуватий.
4
Також подбайте про наявність необхідних фарб. Це можуть бути гуаш, масляні або акрилові фарби; ножиці, клей, фломастери, кольоровий папір або картон і, залежно від вашого задуму і фантазії, - стрічечки, намистинки, блискітки і пр.
5
Визначте тему газети і складіть приблизний її план: з яких частин вона у вас буде складатися і що ви хочете помістити. Це необхідно для того, щоб визначити послідовність дій і порядок збору інформації.
6
В свою газету ви можете помістити різні фотознімки, картинки, малюнки, колажі, вірші і гумористичні коментарі, вітання та побажання, анекдоти і афоризми. До фотографій можна зробити рамки або паспарту, а також розмістити їх в шаблонах.
7
Розстелите ватман на горизонтальній поверхні і розплануйте, що і де буде розміщено. Зверху, звичайно великими буквами, пишеться назва або слово «Вітаємо!». Тексти можна набирати на комп'ютері яким-небудь привабливим шрифтом, роздруковувати на принтері і прикріплювати до ватману. Короткі афоризми, гумористичні підписи або коментарі можна писати фарбами або фломастерами. Фотографії розмістіть в рамочках або прикріпіть куточками.
8
Щоб полегшити собі роботу, спробуйте знайти потрібні вам рамки, шаблони, вітання та побажання, афоризми і вірші пошукати в інтернеті. Макет газети в чорно-білому виконанні можна роздрукувати на принтері, а потім вже все вклеювати, вписувати і розфарбовувати.
9
Можна спробувати зробити газету, схожу на традиційне друковане видання. Зверстати її на комп'ютері, розмістивши фотографії і тексти - нарис про людину, репортаж, інтерв'ю; окремо «дайте слово» друзям і родичам. Буде дуже цікаво, якщо на останній сторінці свого шедевра ви складете тематичний кросворд, пов'язаний з цікавими фактами з життя людини, а також астрологічний прогноз з обіцянками успіхів і радісних сюрпризів.