Як написати претензію роботодавцю. Як подзвонити роботодавцю.

Практично у кожної людини на певному етапі кар'єрного росту виникали проблеми з роботодавцем. І якщо у когось це просто особиста неприязнь і непорозуміння, то в деяких випадках проблеми можуть бути дійсно серйозними - ненормований робочий день, невиплата заробленої плати. Не варто мовчки терпіти ситуацію і сподіватися на краще. Напишіть претензію роботодавцю і викладіть свої вимоги.
Інструкція
1
Знайдіть однодумців. Чим більше незадоволених ви зберете, тим легше буде довести неправоту начальства. Крім того, вам так буде спокійніше: навряд чи начальник в пориві гніву звільнить половину свого колективу.
2
У своїй претензії опишіть докладно, що вас не влаштовує, які пункти трудового кодексу були порушені роботодавцем, які ваші права були ущемлені. Якщо у вас є які-небудь документи (трудовий договір, табель обліку робочого часу, графік відпусток, посадова інструкція), що підтверджують це, обов'язково прикладіть їх до претензії.
3
Опишіть, які збитки ви понесли через порушення роботодавцем правил. Приміром, через затримку заробленої плати ви не змогли вчасно виплатити кредит за машину, або через зриви термінів відпустки у вас пропала путівка в Тайланд. Таким чином, ви зможете розраховувати не тільки на виплату законною зарплати, але і на відшкодування ваших втрат.
4
Вкажіть строки, в які ваша претензія повинна бути розглянута. Наприклад, якщо ситуація не буде виправлена протягом десяти днів, ви відправите скаргу до трудової інспекції. Після цього всі солідарні з вами працівники повинні поставити свої підписи під документом.
5
Якщо протягом зазначеного вами проміжку часу ситуація не змінилася, сміливо відправляйте претензію до трудової інспекції. Зробити це можна особисто, передавши документи в руки інспектору (той повинен буде поставити свій підпис і дату, коли документи були подані, на другому екземплярі, який залишиться у вас), а також відправивши претензію рекомендованим листом. Трудова інспекція зобов'язана протягом місяця розглянути вашу скаргу, направити комісію до вас в офіс і вжити заходів у разі підтвердження обґрунтованості претензій. Вашому шефу може загрожувати штраф або тюремне ув'язнення.