Як збільшити віртуальну пам'ять системи. не в повній мірі використовується фізична пам'ять.

В операційній системі Windows віртуальна пам'ять зосереджена в так званому файлі підкачки, точніше в файлі pagefile.sys. Якщо комп'ютер в повній мірі використовує всі наявні ресурси, то саме час задуматися про збільшення віртуальної пам'яті.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з встановленою ОС Windows.
Інструкція
1
В меню «Пуск» знайдіть і запустіть аплет «Панель управління». Далі клікніть по ярлику з назвою «Система». Після цього у вікні, виберіть вкладку «Додаткові параметри системи».
2
Потім натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія». Слідом за цим клікніть по вкладці «Додатково». На екрані відобразиться розділ під назвою «Віртуальна пам'ять», в якому вказаний поточний розмір віртуальної пам'яті і передбачається можливість її налаштування.
3
Натисніть кнопку «Змінити». У вікні, виберіть системний розділ (частіше звичайного це диск С) і виділіть його.
4
Загальновідомо три варіанти настройки віртуальної пам'яті. Зважаючи на це виберіть найбільш підходящий варіант для апаратних даних вашого персонального комп'ютера: «Вказати розмір», «Розмір за вибором системи», «Без файлу підкачки». Збільшення віртуальної пам'яті зводиться до ручного вводу вихідного розміру та максимально допустимого розміру віртуальної пам'яті в мегабайтах.
5
Встановіть особливий розмір віртуальної пам'яті (вихідний і максимальний). Зверніть увагу на те, що максимальний розмір повинен в два рази перевищувати повний обсяг вашої фізичної пам'яті. Приміром, якщо в системі 2048 мегабайт фізичної пам'яті, то вихідний розмір встановіть в 3070 мегабайт, а максимальний - в 4096 мегабайт.
6
Існує варіант установки віртуальної пам'яті за вибором системи. Щоб ним скористатися, клікніть по вкладці «Розмір за вибором системи».
Зверніть увагу
Якщо обсяг фізичної пам'яті персонального комп'ютера невеликий, і ви не впевнені, чи знадобиться вам віртуальна пам'ять, ні в якому разі не вибирайте варіант «Без файлу підкачки».
Корисна порада
Щоб дозволити операційній системі Windows повністю самостійно керувати розміром віртуальної пам'яті, встановіть галочку навпроти «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки».