Як відстежити USPS в Росії. usps в росії відстежити.

USPS (United States Postal Service) - це оператор поштових послуг, чинний на території США. Часто цієї поштовою службою користуються відправники зі Сполучених Штатів, при цьому доставити посилку можна як у різні штати, так і в інші країни. Терміни і вартість доставки залежать від виду поштової послуги, розміру посилки і країни, в яку вирушає посилка.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до мережі інтернет.
Інструкція
1
Дізнайтеся номер вашого поштового відправлення у відправника вашого замовлення. Якщо ви купили товар на одному з інтернет-аукціонів, наприклад eBay, спробуйте відкрити вкладку Order details, де будуть перераховані відомості про замовлення: подробиці оплати, адресу доставки, і т.п. Номер відправлення може бути вказаний під заголовком Shipment details. Іноді в таких системах є окреме поле Tracking number, яке заповнюється відправником. Номер являє собою набір цифр і заголовних прописних літер латинського алфавіту, всього повинно бути 13 символів (4 букви і 9 цифр).
2
Оскільки USPS діє на території США, все, що відбувалося з посилкою, буде висвітлюватися на офіційному сайті поштової служби. Зайдіть на головну сторінку сайту і виберіть пункт Track & Confirm в меню, розташованому в лівій частині сторінки. Відкриється вікно, в якому потрібно ввести номер поштового відправлення (What's your label (or receipt) number?).
3
Введіть номер і натисніть кнопку Find, розташовану нижче. Далі висвітиться вікно з інформацією про статус вашого відправлення (Your Item's Status), де буде відображено останнє на поточний момент часу переміщення посилки територією США із зазначенням дати і точного часу. Натисніть на кнопку See Details, щоб подивитися всі операції, які проводилися з посилкою. Відкриється таблиця, в якій ви побачите все статуси поштового відправлення.
4
Посилку, відправлену з допомогою USPS можна відстежити, користуючись спеціальним сервісом «Відстеження поштових відправлень», який надається Поштою Росії . Для цього вам потрібно ввести номер відправлення без пробілів в поле «Поштовий ідентифікатор» і натиснути кнопку «Знайти». Знизу з'явиться таблиця результатів пошуку, в якій також буде інформація про всі операції, які проводилися з посилкою, наприклад «Прибуття в ММПО», «Експорт» і т.д.