Як оформити дитячий щоденник в дитячому саду. Як зробити фотоальбом своїми руками для дитячого саду.

Щоденник - це обов'язковий атрибут школяра. Він містить розклад занять, туди виставляються оцінки з усіх предметів для ознайомлення з ними батьків. Щоденник малюків, які відвідують дитячий садок, заводять для інших цілей. На його сторінках місце аплікаціям і малюнках, гербарії, зібраним під час прогулянки, описам успіхів дитини і т.д.
Інструкція
1
Щоб створити щоденник для дитячого саду, знадобиться альбом з 36 аркушів звичайного білого паперу. На обкладинку альбому приклейте фотографію малюка, напишіть прізвище, ім'я, номер групи, ім'я та по батькові виховательки.
2
На внутрішній стороні обкладинки напишіть розпорядок дня дитини в дитячому саду. Звичайно, читати крихітка поки не вміє. Значить, потрібно позначити всі етапи картинками. Їх можна намалювати самостійно, якщо є талант. Або вирізати з дитячих журналів. Поруч з прийомом їжі наклейте тарілку або ложку. Біля тихої години - ліжечко або подушку і т.д.
3
Решта альбомні листи залиште для творчих занять малюка. Туди можна наклеювати аплікації, вироби з паперу, красиві засушені квіти і листя. Обов'язково підписуйте на сторінках, коли був створений шедевр або зібраний гербарій.
4
Зробіть разом з дитиною красиві закладки з картону або різнокольорових шнурків. Їх можна приклеїти до обкладинки або прикріпити степлером. Закладками малюк позначить свої найулюбленіші творіння і завжди зможе швидко знайти їх в альбомі.
5
Залиште місце в альбомі для фотографій дитячих ранків. Зробіть в аркуші чотири прорізи таким чином, щоб можна було вставити знімок. Обведіть фото фломастерами або наклейте поруч картинки - квіти, іграшки, кульки. На Новий рік прикріпіть поруч з ним ялинкову гілочку або зробіть рамку з вати, посипавши її блискітками - це виглядає як сніг.
6
Особливу увагу приділіть дню народження малюка. Для цього свята можна залишити в альбомі цілий розворот. На одному аркуші розмістіть фотографії. На іншому попросіть дітей, які ходять з дитиною в одну групу, намалювати імениннику що-небудь на пам'ять. Біля кожної картинки підпишіть ім'я та прізвище.
Корисна порада
Використовуйте в оформлення дитячого щоденника тасьму, намистини, бісер. Тоді альбом стане об'ємним і дуже красивим.