Як поміняти мелодію виклику на iPhone. Як поміняти формат мелодії.

Питання про те, як змінити рінгтон на телефоні Apple iPhone, є чи не найпершим, який виникає після покупки. Вирішити проблему можна досить швидко, якщо використовувати такі програми, як iTunes і iRinger.
Інструкція
1
Скачайте спеціальну програму iTunes. Це можна зробити, відвідавши офіційний сайт виробника iPhone. Зверніть увагу, що користування їй є абсолютно безкоштовним (саме користування, а не скачування контенту). Не забудьте і про другу програму - iRinger, яка також безвозмездна.
2
Запустіть встановлену програму iRinger, потім зайдіть в розділ під назвою iPhone Ringtones. Додайте ті мелодії, які ви припускаєте використовувати в якості мелодії дзвінка. Для цього клікніть на кнопку Import (на ній зображена блискавка) і вкажіть шлях до тій папці, в якій знаходяться необхідні файли формату Mp3, Wav та інші. Клікніть на трек і натисніть клавішу "Відкрити".
3
Почекайте трохи, поки обрана мелодія буде конвертована програмою в формат, розпізнаваний телефоном Apple iPhone. Якщо хочете перевірити результат, прослухайте трек, клікнувши на кнопку Preview.
4
Тепер натисніть на клавішу Export (на ній є зображення ноти), а потім на Go !. В папці з усіма вашими документами за замовчуванням з'явиться каталог iPhone Ringtones. Вона знадобиться надалі для збереження інших рингтонів. Зверніть увагу на те, що за раз ви зможете конвертувати і додати тільки одну мелодію. Тому для збереження, наприклад, двох треків виконайте вказані кроки таку ж кількість разів.
5
Тепер запустіть iTunes, в розділі «Медіатека» виберіть пункт «Рінгтони». Знайдіть перш створену вами папку з мелодіями iPhone Ringtones і клікніть на графу «Додати папку в медіатеку». Тепер перейдіть в «Пристрої», натисніть на ім'я вашого телефону, а навпроти нього поставте галочку навпроти напису «Синхронізувати рінгтони».
6
Візьміть сам iPhone, зайдіть в меню "Налаштування", потім в «Звуки» і «Дзвінок». Ви побачите оновлений список рингтонів, які ви можете встановити в якості мелодії дзвінка.
Зверніть увагу
Максимальний час звучання мелодії дзвінка - 30 секунд.