Як складати паперові серветки для сервірування. Як зробити швидко і легко серветки на стіл.

Додатковий шарм сервіровці столу здатні додати красиво складені паперові серветки . При b [допомозі можна прикрасити і повсякденний? та святковий стіл, створивши приємну і затишну атмосферу застілля. Існує безліч способів складання паперових серветок.
Інструкція
1
КолоннаСложіте серветку по діагоналі. Підстава відверніть вгору, потім назад приблизно на 2-3 сантиметри. Починаючи зліва, згорніть серветку в трубочку. Що залишився край закладіть в нижній загнутий край серветки.
2
Королівська ліліяПоложіте серветку лицьовою стороною вниз. Всі кути по черзі загорніть до центру. Потім переверніть серветку і знову загорніть всі кути до центру. Притримуйте в центрі кути і вирвете знизу куточки так, щоб вони утворили «пелюстки».
3
Пісочні часиСложіте серветку вдвічі по вертикалі. Лівий і правий верхні кути загорніть вниз. Лівий і правий нижні кути загорніть вгору. Верхній трикутник загорніть вниз, а нижній вгору.
4
ПламяСложіте серветку по діагоналі. Утворився трикутник згорніть «гармошкою», при цьому залишивши невеликий трикутник зверху. Вершиною зафіксіруqте «гармошку» і складіть вдвічі. Закріпіть фігуру за допомогою кільця або декоративного елемента.
5
РибкаСложіте серветку по діагоналі кутом вниз і загніть його вгору. Лівий та правий кути загніть вниз. Праву і ліву сторони загорніть вертикально до середини фігури. Переверніть серветку.
6
Саші-уголкіСложіте серветку по діагоналі кутом вгору. Лівий і правий кути з'єднайте з верхнім так, щоб вийшов нижній кут знаходився приблизно на 2,5 сантиметра нижче верхнього. Верхній кут відверніть вниз до згину. Бічні сторони загорніть назад і вставте одну в іншу так, щоб в основі утворилося коло, поставте серветку вертикально.
7
ляпанець зі шлейфомСверніте серветку вдвічі виворітного стороною всередину. Лівий і правий верхні кути серветки скрутіть до середини. Вершину, яка утворюється, загорніть вниз. Переверніть серветку лицьовою стороною від себе і знову лівий і правий верхні кути серветки скрутіть до середини. Знову переверніть серветку від себе і з нижнього краю зробіть «гармошку», підкладіть tt під квадрат, а з двох сторін укладіть у вигляді віяла.