Як підвищити енергію. поліпшити енергетику квартири по фен-шуй.

Негативні думки негативно позначаються на енергетиці людини. Збираючи негатив, ми, в першу чергу, робимо гірше собі. Тому, важливо вміти переключати свої думки. Таким чином, ви підвищите свою енергетику і зміцните енергетичне поле, яке оточує вас.
Вам знадобиться
  • Здорове харчування, приємні музичні композиції, знання Фен-шуй, оточення високодуховних людей.
Інструкція
1
1. Присвятіть декілька хвилин в день медитації. Її мета полягає в тому, щоб розвинути в людині чуйність, створити гармонію з силою творення. Тому повторюйте подумки ім'я Творця.
2
2. На енергетику дуже впливає їжа. Включіть в раціон більше фруктів, овочів, горіхів, каш. Намагайтеся менше вживати м'ясних, борошняних, солодких і молочних виробів.
3
3. Слухайте музику, мотив і слова якої народжують приємні асоціації. Давно помічено, що музика з важкими вібраціями і гучними звуками, знижує енергетику. Людина відчуває втому. Він спустошений.
4
4. Проаналізуйте енергетику свого житла. Навіть, на перший погляд, незначний предмет володіє енергетикою. Дані знання можна почерпнути з древнього китайського мистецтва Фен-шуй. В результаті ви навчитеся підвищувати енергетику в будинку і на роботі, а значить зміцните свій дух.
5
5. Спілкуйтеся з людьми високого духовного рівня. Зв'язок з богом, яку вони мають, буде наповнювати вас. Відчай, злість, страх не володітимуть над вами в оточенні віруючих людей.
6
Контролюйте свою поведінку. Підвищити енергію можна, уникаючи низькоенергетичних полів, утворення яких відбувається при вживанні алкоголю, ліків, прояві насильницьких дій. Частіше бувайте на природі, де відкривається вся краса світобудови. Підвищенню енергетики сприяє відвідування монастирів, духовних лекцій і семінарів. Неважливо, яке заняття ви виберете, головне, щоб воно несло мир і доброту. Ваша енергетика буде високою, що позитивним чином позначиться на вашому житті.
Транспортний податок розраховується, виходячи з податкової ставки регіону, кількості місяців у році, в точіння яких автомобіль використовується, та потужності машини в кінських силах. Платити податок зобов'язаний та людина, на якого зареєстрований автомобіль, навіть якщо фактично він не має до нього відношення.
Російське податкове законодавство дозволяє встановити різні транспортні платежі для кожного регіону, і регіональні власті самі можуть визначити розмір стягнутих сум, а також заохочень і льгот.В серпні 2012 р Максим Решетніков, який очолює Департамент економічної політики та розвитку м Москви , зробив заяву про необхідність збільшення транспортного податку у столиці. На його думку, нинішня ставка платежів мінімальна, а кількість машин на дорогах столиці дуже велике. При цьому для забезпечених власників машин необхідно ввести окремий тариф. До речі, в 2011 р з такою ж пропозицією виступав Олександр Саричев, директор НДІ транспорту і дорожнього транспорту. Він стверджував, що податок повинен бути збільшений в 6-7 разів. Недавно в Москві вже була підвищена плата за паркувальні місця, і збільшення податку може стати ще одним заходом щодо скорочення транспортного навантаження на інфраструктуру міста. Проте, керівник Департаменту не згадав ні про конкретну ставкою, за якою повинні будуть платити автовласники, ні про терміни реалізації цього проекту. А значить поки власникам «залізних коней» турбуватися нема про що. Однак, деяких громадян підвищення транспортного податку все ж торкнеться. В липні 2012 р Міністерство фінансів підготувало законопроект, згідно з яким з 2013 р буде підвищена ставка податку на автомобілі з потужністю двигуна більше 410 к.с. Правда, це не відноситься до спортивних авто і до транспортних засобів, випущеними до 2000 г. На даний момент сума податку на транспорт в Москві визначається, виходячи із ставки 7-150 руб. за кожну одиницю кінських сил двигуна. Однак фахівцями УФНС по м Москві передбачені пільги для певних категорій населення. Згідно із законодавством у столиці звільняється від платежів за один транспортний засіб один з батьків у багатодітній родині.