Як позбутися від зморшок під очима.

Шкіра навколо очей дуже вразлива, під нею практично немає підшкірно-жирової клітковини, крім того, її товщина всього близько 0,005 мм. Вона бідна вологою і майже не має захисного гідро-ліпідного шару. Водночас на цю ділянку доводиться колосальне навантаження: людина мружиться, сміється, плаче і т.д. Всі ці дії залишають свої сліди, які з часом складаються в зморщечки . Що ж зробити, якщо вони стали явно видно і викликають занепокоєння?
Інструкція
1
Гарне вплив на шкіру під очима надасть масаж. Робити його слід ввечері після зняття макіяжу. Нанесіть живильний крем або трохи оливкового масла і м'якими круговими рухами погладжуйте шкіру навколо очей (нижню повіку - від зовнішнього кута до внутрішнього, верхнє - навпаки). Пам'ятайте, сильне натискання вам ні до чого - так ви спровокуєте появу нових зморшок. Потім пройдіться по шкірі легкими рухами, що б'ють.
2
Придбайте собі спеціальну лінію засобів по догляду, розгладжують зморшки під очима і в цілому поліпшують стан шкіри. Обов'язковими для вашого арсеналу є спеціальний засіб для зняття макіяжу (молочко або двофазна рідина) і крем (гель) для шкіри навколо очей. Що вибрати, краще порадитися з косметологом і купувати їх в спеціалізованому магазині або аптеці.
3
При нанесенні крему не розмазуйте його, а намагайтеся накладати точково, уникаючи розтягування шкіри. Зверніть увагу на продукти з гелевою структурою, вони швидко вбираються і часто підходять для чутливих очей.
4
Існують народні засоби для боротьби зі зморшками під очима. Приміром, тепле картопляне пюре змішайте з жирними вершками і нанесіть на область навколо очей хвилин на двадцять, а після змийте водою.
5
Зверніться до хорошого косметолога в салон краси і пройдіть спеціальні процедури для позбавлення від зморшок під очима. В салонах, як правило, використовують комплекс таких процедур і працюють на професійній косметиці. Результат не змусить себе чекати.
6
Якщо всі попередні дії не мають ефекту або проблема є явно запущеної, існують більш радикальні методи. Порадьтеся з лікарем-косметологом, можливо, вам запропонують ін'єкції ботулотоксину (Ботокс, Диспорт), хімічні і лазерні пілінги, мезотерапію (підшкірні ін'єкції) або щось інше. Цих процедур не потрібно боятися, варто лише досконально дізнатися про професіоналізм лікаря і клініці, в яку ви звернетеся.