Як налаштувати gps в мобільному.

GPS називається система навігації, завдяки якій користувачі можуть визначати швидкість переміщення і місце розташування інших об'єктів. Побачити відображення таких даних можна за допомогою мобільних карт (наприклад, Яндекс-карт).
Інструкція
1
Спочатку придбайте GPS-модуль, якщо у вас його ще немає. Для цього зверніться у будь-який з магазинів, які торгують пристроями зв'язку, електронікою або засобами навігації. Замовлення доступний і через інтернет-магазин (вони у величезній кількості надані на Яндекс.Маркеті). Зверніть увагу на те, що перед покупкою модуля потрібно дізнатися, чи підтримує ваш мобільний телефон таку специфікацію, як JSR-82. Подібна інформація актуальна лише для Java-телефонів. Пристрої на платформі Windows Mobile і Symbian випускаються вже з підтримкою GPS.
2
Ви можете самостійно з'ясувати, чи мається на вашому мобільному телефоні GPS-модуль. Спробуйте підключити його, скориставшись спеціальним меню під назвою «Налаштування»/«Підключити GPS». Якщо після цього нічого не станеться, значить, ви повинні придбати модуль, вбудованого у вас немає.
3
Карти, по яких буде здійснюватися пошук, ви можете завантажити з офіційного сайту Яндекса mobile.yandex.ru/maps. Оператор відправить вам sms-повідомлення, в ньому міститиметься посилання. По ній ви зможете завантажити програму. Завантажити файл можна і з мобільного телефону. Відкрийте браузер, в рядок пошуку введіть адресу m.ya.ru/ymm. Необхідна вам версія додатка буде визначена автоматично, якщо вона є для вашого пристрою. Як вже було сказано, сервіс працює з телефонами на основі Windows Mobile, Java, Symbian, а також Android, iPhone і Bada.
4
Як тільки додаток завантажиться, в меню вашого пристрою встановиться ярлик Яндекс.Карт. До речі, конкретне положення ярлика залежить від моделі телефону. Наприклад, на платформі Windows Mobile значок виявиться в папці «Програми», на Symbian - в «Додатках», а в java-телефонах, відповідно, - в меню Java.
Зверніть увагу
Вам також знадобляться і настройки GPRS-інтернету. Ви можете вказати його вручну. Для цього зайдіть в настройки телефону, виберіть параметри інтернет-з'єднання (вони можуть знаходитися в пункті «Підключення», «Передача даних» або «Параметри інтернету»). Тепер вкажіть профіль. Він буде складатися з слова Yandex, а також з назви вашого оператора зв'язку, наприклад, Yandex MTS. Якщо це не допомогло вам налаштувати телефон, видаліть всі збережені профілі, а потім запросите нові.