Як вибрати відеокамеру Sony.

Практично всі відеокамери Sony з вигляду однакові: чорний або сріблястий корпус, зручний дисплей, компактний пристрій ... Тому здається, ніби немає різниці, яку камеру придбати. Але це лише перше враження. Насправді все не так просто: вибір відеокамери Sony - копітка справа.
Вам знадобиться
  • Відеокамери Sony.
Інструкція
1
Один із критеріїв, на який варто звернути увагу при виборі відеокамери, - формат запису. Існує декілька форматів запису: VHS, S-VHS, S-VHS-C, Video 8, HI 8. У сучасних цифрових відеокамерах використовуються наступні формати запису: micro MV, Mpeg 4, Digital 8, DVD і mini DV.
2
Вибравши формат запису відеокамери, приступите до вирішення оптичних завдань. Компанія Sony у своїй продукції використовує розробки таких оптичних фірм як Carl Zeiss, оптика яких в пошані вже ні одне століття. Однак перевірити якість юстирування та шліфування лінз можна буде лише тільки під час першої відеозйомки.
3
Важливий критерій вибору відеокамери - оптичний зум або збільшення об'єктива. Вибір цього параметра відеокамери залежить від завдань, які на неї покладатимуться. Наприклад, знімаючи дітей на ігровому майданчику або в басейні, зовсім не обов'язково користуватися тридцятикратному зумом, а для зйомки покинутого замку такий параметр в самий раз.
4
Ще одне бажане умова для купується відеокамери - наявність стабілізатора зображення. Розрізняють два типи стабілізаторів: оптичний (утримує картинку від дрібних тремтіння) та електронний (теж утримує знімається картинку в рамці, але на шкоду чіткості зображення). Переважно вважається оптичний стабілізатор картинки, однак він коштує дорожче.
5
Кожна відеокамера характеризується певним числом і розміром пікселів. Розмір матриці вказується в дюймах: чим більше розмір - тим чутливіше матриця, а значить, якісніше зйомка і, отже, дорожче відеокамера. Не рекомендується купувати апарат з розміром матриці менше 1/4 дюйма.
6
Додаткова зручна опція - видошукач. Ця функція використовується для оперативного перегляду відзнятого матеріалу.
Зверніть увагу
Купуйте відеокамеру Sony тільки в спеціалізованій торговій точці!
Корисна порада
Відеокамера обов'язково повинна бути обладнана додатковими роз'ємами: гніздами для підключення мікрофонів, роз'ємом S-Video для підключення камери до телевізора або відеомагнітофона, і роз'ємом IEEE-1394 (DV in) для роботи з ПК.