Як поставити вуха той-тер'єра. поставити вуха цуценяті тієї тер'єра.

Правильна постановка вух у той-тер'єрів турбує багатьох власників. Ця проблема вкрай важлива, оскільки для даної породи собак строгими стандартами наказано мати великі стоячі вуха ланцетовидной форми, рухливі, загострені. Коли вони мертво лежать на спині або мають заломи, то ця собака стає, не схожа сама на себе, не кажучи вже про порушення припису. Щоб поставити вуха той-тер'єрові необхідна подклейка, яку починають робити цуценятам з 3-4 місяців до отримання стійкого результату.
Вам знадобиться
  • - гіпоалергенний дихаючий пластир
  • - ножиці
  • - шматочки легкого пластика (добре підійдуть пластикові інтернет- або телефонні картки)
  • - антисептик - хлоргексидин
Інструкція
1
Відріжте шматочок пластиру завдовжки приблизно 4 см, закруглите його з усіх сторін, щоб не натирав шкіру вуха. З пластика приготуйте каркас-шину для вуха: виріжте смужку розміром 0,5-3,5 см, закругливши її з усіх сторін, приклейте до підготовленого шматочку пластиру.
2
Виріжте ще шматочок пластиру розміром, трохи менше першого, і заклейте їм шину, тобто вона опиняється між двома шматочками пластиру. Вона повинна ставитися на півсантиметра нижче лінії згину вуха з внутрішньої його сторони. Зробіть дві такі заготовки і вклейте їх в вушка тваринного (попередньо обробіть їх антисептиком), пройшовши м'якими масажними рухами по клеїться контурам.
3
Розмотайте пластир в довжину і розріжте вздовж на дві рівні смужки. Вони послужать для кругової підклеювання вух, щоб забезпечити їх високу і паралельну посадку. Виклеюють вухо починайте з центру біля основи по колу. Слідкуйте, щоб ребро пластиру було вище нього і не стягувало вухо занадто туго, щоб не нар вуха ть кровообіг і не було потертостей і роздратування шкіри.
4
Щоб поставити вуха той-тер'єрові дотримуйте його раціон. При «Вісла» вухах крім вітамінів йому може не вистачати білків і кальцію. Собака - це хижак, і основна її їжа - м'ясо. Деяким собакам потрібно носити каркас до зміни молочних зубів, деяким - місяць, іншим вистачає і двох тижнів. Ваші зусилля виправдають себе.