Як почати бізнес в мережі.

Існує багато різних способів створення бізнесу в інтернеті. При цьому не завжди потрібен стартовий капітал для організації прибуткового справи. Важливо всього лише мати деякими технічними навичками і бажанням домогтися результату.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ до інтернету;
  • - навушники;
  • - мікрофон;
  • - канцелярське приладдя;
  • - папір.
Інструкція
1
Напишіть на аркуші паперу всі області, в яких ви накопичили певний досвід до сьогоднішнього дня. Важливо, щоб ви володіли такими знаннями і навичками, які могли б бути цікаві й корисні іншим людям. Найбільш перспективні ніші для бізнесу в мережі: здоров'я, краса, відносини, бізнес, секс, особистісний розвиток. Але це, звичайно, не повний список, можуть бути й інші варіанти.
2
Проаналізуйте поточний попит в мережі на ту інформацію, якою ви володієте. Перегляньте тематичні сайти, спільноти, де спілкуються користувачі з проблем в обраній вами сфері. Запишіть все те, що їх хвилює на даний момент. Багато питань можуть виявитися темою вашого майбутнього платного продукту.
3
Розпишіть план свого першого безкоштовного вебінару. Вебінар - це семінар, який ви проводите через інтернет в спеціальній кімнаті. Вас чують люди і можуть писати в чат свої питання. Отже, для першого виступу на 60-80 хвилин вам потрібно зібрати корисний матеріал по темі своєї ніші. Він повинен стосуватися загальних питань, які хвилюють ваших потенційних клієнтів.
4
Запросіть кілька десятків людей для оцінки вашого виступу. Помістіть оголошення про ваше вебінарі в соціальні мережі (Twitter, vk.com, Facebook). Для першого разу вам буде достатньо і 10-20 осіб. Для вас найголовніше на першому етапі - зібрати відгуки про вебінарі і помістити їх у себе на блозі чи сайті.
5
Створіть платний вебінар з більш просунутою інформацією по вашій ніші. Тепер настав час заробляти гроші. Нове ваш виступ має давати людям по-справжньому цінний матеріал, який би вирішив їх специфічну проблему. Готуйте даний вебінар дуже ретельно і обдумано.
6
Зробіть велику продающую сторінку з описом платного вебінару. Використовуйте для цього безкоштовний конструктор сайтів. Розпишіть докладно ті вигоди, які отримає клієнт, відвідавши ваш виступ. Налаштуйте способи оплати в нижній частині продає тексту.
7
Проведіть рекламну кампанію в партнерських розсилках по вашій ніші. Ваше завдання - показати максимально можливій кількості людей свій сайт з описом платного продукту. Чим більше людей захочуть прийти на ваш виступ, тим більше ви заробите. Це також дозволить вам швидко набрати клієнтську базу для майбутніх платних продуктів.