Як зв'язати пінетки для собаки. Як зшити взуття для собаки.

Взуття та одяг для собак з модної примхи перетворилися на необхідність. Комбінезони та светри захищають псів від морозу й вітру, а м'які пінетки і черевики оберігають лапи від бруду і небезпечних реагентів. Відповідне взуття можна купити в зоомагазині, але набагато цікавіше виготовити її самостійно. Якщо ви володієте гачком або спицями, зв'яжіть своєму вихованцеві пару прогулянкових комплектів. Пес напевно оцінить вашу турботу.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання;
  • сантиметрова стрічка;
  • - спиці;
  • - гачок;
  • - шнурок або вузька стрічка ;
  • - голка і нитки для шиття;
  • - шкіра або непромокаємий тканину;
  • - ножиці;
  • - білизняна гумка.
Інструкція
1
Оберіть пряжу підходящої фактури і кольору. Практичний за все використовувати щільну, але м'яку нитку з суміші вовни або бавовни з поліестером. Якщо ваша собака носить светр, комбінезон або шапку, підберіть нитки, що гармоніюють з нарядом. Непогано виглядають і контрастні поєднання - наприклад, яскраво-червоний комбінезон можна доповнити чорними пінетками. Великі короткошерсті собаки дуже елегантно виглядають в черевиках з ниток, що збігаються по тону з відтінком їх вовни. Не вибирайте занадто світлі відтінки - пінетки дуже швидко стануть брудними.
2
Виготовте просту викрійку. Поставте собачу лапу на аркуш паперу і обведіть її олівцем. Виміряйте обхват лапи і її висоту до скакального суглоба. Запишіть всі розміри і приступайте до роботи.
3
Найпростіше в'язати пінетки гачком. Наберіть ланцюжок з повітряних петель. Довжина повинна відповідати обхвату лапи плюс один-два сантиметри на вільне облягання. Замкніть ланцюжок в кільце і в'яжіть стовпчиками без накиду. Довжина вийшла труби повинна бути рівна бажаній висоті пінетки. Не робіть її занадто короткою, інакше собака скине взуття.
4
Закінчивши роботу, закріпіть нитку, зав'язавши її вузликом. Звіряючись з схемою крою, зв'яжіть підошву у формі кола. Почніть від центру і розширюйте коло, вив'язуючи з кожної петлі попереднього ряду по два стовпчики без накиду. Готову підошву прикріпіть до верхньої частини пінетки, обв'язують обидві деталі гачком. Щоб взуття щільно фіксувалася на лапі, продерніте у верхню частину вузьку стрічку або шнурок.
5
Якщо ви не вмієте в'язати гачком, скористайтеся спицями. Скрупульозно вираховувати петлі не обов'язково - готова пінетки не повинна обкладати лапу, вона фіксується за допомогою застібки або зав'язки. Зв'яжіть прямокутник, довжина якого дорівнює обхвату лапи плюс два сантиметри на облягання, а ширина - висоті майбутньої пінетки. Готову деталь зшийте, щоб вийшла труба.
6
Підошву виготовте зі шкіри або непромокаючої тканини - тоді в пінетках можна буде гуляти в сльоту. Скориставшись викрійкою підошви, виріжте деталі, залишивши припуск на шви в півсантиметра. Зберіть пінетки, пристрочивши підошву до верхньої частини. Шов зробіть зовнішнім, щоб він не натирав собаці лапу. Підверніть верхню частину халяви у вигляді куліскі, підшийте її та вдерніте білизняний гумку, фіксуючу взуття.