Як відновити пароль icq по її номеру. Як відновити пароль аськи.

Особистий пароль до ICQ - дуже важлива і принципова річ. За допомогою нього можна отримати доступ до історії листування і списку друзів. Для користувачів, які використовують ICQ не тільки в повсякденному житті, але і по роботі, втрата пароля є просто катастрофою.
Інструкція
1
Відновити пароль до ICQ ви можете за допомогою електронної пошти. Зверніть увагу, що в даний час величезну роль грає те, який e-mail ви вкажіть. Раніше відновити пароль можна було через звичайний primary mail. А ось з 2010 року його відновлення можливе тільки через attach mail, без якого отримати доступ до ICQ буде неможливо.
2
Отже, увійдіть офіційний сайт ICQ, а потім на спеціальну сторінку з відновлення пароля https://www.icq.com/password/. Перед вами відкриється вікно з двома полями, в одне з яких введіть свій e-mail, а в інше - секретний код з картинкою. Далі натисніть «Готово» або «Submit». Якщо ви раніше вказували секретне питання, то перед вами відкриється віконце, що подає запит відповідь на нього. Якщо ви все введете правильно, на вашу електронну адресу надійде лист, що містить посилання на зміну пароля. Зверніть увагу, що цей лист може потрапити в папку «Спам».
3
Пройдіть за цим посиланням. Якщо вискакує помилка, то просто скопіюйте її в адресну строку браузера і натисніть Enter.
4
Після цього ви потрапите на сторінку, на якій введіть новий пароль і підтвердіть операцію. Пароль повинен складатися з 6-8 символів - латинських букв і цифр. Пароль не повинен містити прописних і заголовних російських букв. Крім цього, він не повинен відповідати вашому імені або прізвища. Потім натисніть «Готово». Постарайтеся запам'ятати новий пароль або запишіть його в надійному місці, щоб уникнути повторного його відновлення.
5
Крім того, буває так, що ICQ прикріплюється до пошукової системи - «партнеру» ICQ. В даному випадку система вам запропонує зайти на сторінку скидання пароля цієї пошукової системи.
6
У разі якщо для вас не принциповий номер ICQ, то найпростішим способом в даній ситуації є реєстрація нового номера.
Відновлення пароля від свого номера ICQ можна зробити за допомогою спеціальної системи. Потрібно буде лише відповісти на секретне питання, встановлений вами ще при реєстрації в ICQ. Але не забувайте, що така система актуальна лише в тому випадку, якщо ви забули пароль. При крадіжці пароля відновлення буде неможливо.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт www.icq.com/password, в наявні на сторінці поля введіть номер вашого ICQ, а також відповідь на секретне питання. Натисніть клавішу "Next", а потім впишіть адресу тієї електронної пошти, на який система далі відправить новий пароль. Клікніть на кнопку "Submit". Через деякий час перевірте поштову скриньку на наявність листа з даними ICQ.
2
Зверніть увагу, що відновлення пароля доступно не тільки через секретне питання. Перейдіть на сайт http://www.icq.com/ru і відкрийте там розділ під назвою «Відновлення пароля». Цей сайт нічим не відрізняється від того, який вказаний в першому кроці (просто це російськомовна версія оригіналу). Знайти його легко: просто перегорніть сторінку вниз і побачите цілий список різних розділів. Виберіть необхідний, просто клікнувши на його назву. Надалі вам знадобиться вказати номер мобільного телефону (або також адресу поштової скриньки). За обраному номеру надійде повідомлення з інструкцією по відновленню даних.
3
Якщо ви втратили не пароль, а сам номер, то відновити його ніяким чином не зможете. Доведеться створювати новий акаунт. Для цього вам потрібен буде все той же сайт http://www.icq.com/ru. На головній сторінці розміщено посилання «Реєстрація в ICQ», натисніть на неї, щоб заповнити анкету. У ній будуть такі поля як прізвище, ім'я, дата народження, адреса вашої поштової скриньки і підлогу. Пароль для авторизації придумуйте якомога складніше. Це зробить ваш профіль більш захищеною. І нарешті, введіть код з картинки для завершення процедури реєстрації.
4
Не забудьте записати нові дані, щоб пізніше уникнути повторної процедури відновлення пароля до номера ICQ або реєстрації нового номера.
Зверніть увагу
При виникненні проблем з відновленням будь-яких даних (номера або пароля) звертайтеся в службу підтримки сайту або на форум користувачів.