Як залучити покупців в інтернет-магазин.

Доходи власника інтернет- магазина безпосередньо залежать від кількості клієнтів. Щоб бізнес був успішним, необхідно не тільки залучити на сайт якомога більше потенційних покупців , а й переконати їх зробити замовлення.
Інструкція
1
Забезпечте зручну навігацію на сайті. Кожен відвідувач повинен без зусиль знаходити те, що йому потрібно, а не гадати, де ж можна дізнатися контактну інформацію або відомості про оплату та доставку. Постарайтеся не перевантажувати його анімацією, щоб всі сторінки завантажувалися легко і швидко навіть при невисокій швидкості інтернету.
2
Розділіть товари на групи і введіть систему пошуку. Покупець навряд чи захоче переглядати кілька десятків сторінок, коли йому потрібна певна річ. Зробіть так, щоб знайти товар і зробити замовлення було максимально просто навіть для тих, хто раніше ніколи не купував нічого в інтернет-магазинах.
3
Надайте відвідувачам сайту повну інформацію про те, що стосується вашого інтернет-магазину. Особливо важливо зробити якісний опис кожного товару і групи товарів в цілому, розповісти про особливості оплати і доставки, а також дозволити відвідувачам задавати запитання і залишати відгуки. Це зробить ваш інтернет-магазин привабливішим в очах клієнтів.
4
Обов'язково супроводжуйте опис товару якісними фотографіями. Дуже небагато потенційні покупці наважуються зробити замовлення, не побачивши попередньо, що саме вони купують. Деякі товари бажано фотографувати нема з одного, а з декількох ракурсів. Це особливо стосується взуття, одягу, сумок і т.п.
5
Перелічіть кілька засобів зв'язку з співробітниками інтернет-магазину. Далеко не всі люди готові чекати, поки їм дадуть відповідь на форумі або відправлять електронного листа. Вкажіть телефон, ISQ, Skype або інші засоби зв'язку: нехай клієнт сам вибере зручний для нього варіант.
6
прорекламує ваш інтернет-магазин в блогах, соціальних мережах і т.п. Купувати рекламне місце в журналах і газетах немає ніякого сенсу: це лише марна трата грошей.
7
Заповніть сайт якісними статтями і текстами (зокрема, описами товарів), які допоможуть вам просунути інтернет-магазин в пошукових системах по потрібних запитах. Правильна пошукова оптимізація сайту - гарантія того, що кількість відвідувачів буде поступово зростати.