Як вставити на сайт сторінку html. Як вставити мене в сайт html.

Для користувача, недосвідченого в питаннях веб-дизайну, створення та адміністрування власного сайта може супроводжуватися досить великими труднощами. Знання основних принципів створення сайту допоможе впоратися з цим завданням навіть новачкові.
Інструкція
1
Ви вирішили створити власний сайт. У вас є три основні варіанти: скористатися безкоштовними сервісами (конструкторами сайтів), створити сайт самостійно на безкоштовному хостингу, зареєструвати домен і створити повністю незалежний проект.
2
Найпростіше створити сайт на безкоштовному сервісі, у вас підуть на це лічені хвилини. Непоганим варіантом є конструктор сайтів http://www.ucoz.ru/Ви зможете зробити сайт, організувати форум, чат, гостьову. Сервіс цілком надійний, працює практично без збоїв. Єдиним суттєвим недоліком є досить настирлива реклама, яку можна відключити за окрему плату.
3
Для створення свого проекту ви можете скористатися перевіреним часом безкоштовним сервісом http://narod.yandex.ru/Увійдіть, вам буде виділено дисковий простір для створення сайту. Сторінки сайту створюйте з розширенням * .html, для роботи вам знадобиться спеціальний редактор. Дуже зручний в роботі Cute Html, з його допомогою ви зможете досить швидко створювати код сторінок.
4
Викладання сторінок сайту відбувається через панель управління вашого аккаунта. Вам необхідно вказати директорію, в яку ви будете закачувати файли, потім вибрати на вашому комп'ютері потрібні файли і натиснути кнопку закачки. Управління файлами дуже просте, у ньому легко розібратися.
5
Якщо ви задумали серйозніший проект і не хочете, щоб відвідувачів вашого сайту дратувала реклама, вам слід подбати про реєстрацію доменного імені. Це вельми проста процедура, що займає лічені хвилини. Наберіть в пошуковику «реєстрація домену», ви побачите всі необхідні посилання. При реєстрації не забудьте записати дані вашого аккаунта, вони вам ще будуть потрібні.
6
Зареєструвавши доменне ім'я, створіть сторінки сайту, пропишіть всі посилання з урахуванням доменного імені. Для спрощення роботи скачайте програму Denwer, вона допоможе вам переглядати перебувають вашому комп'ютері сайт так, ніби він уже розміщений в інтернеті. Ви зможете перевірити зовнішній вигляд сторінок, коректність посилань, виловіть будь-які можливі помилки. Робити це потім, після розміщення сайту в мережі, вже набагато складніше.
7
Сайт готовий. Тепер вам потрібен хостинг, ви легко знайдете в мережі потрібні посилання. Оплатіть послуги хостера на пару місяців, потім увійдіть в панель управління вашим аккаунтом (у хостера) і закачайте сторінки вашого сайту в папку public_html. Сайт розміщений, тепер вам залишилося лише «прив'язати» доменне ім'я до хостингу.
8
Дізнайтеся на сайті хостера імена DNS-серверів, їх має бути два. Потім увійдіть в панель управління вашим аккаунтом на сайті реєстратора доменного імені, знайдіть потрібний розділ і вставте імена DNS-серверів у відповідні поля. Збережіть зміни. Все готово, тепер вам залишилося небагато почекати, зазвичай в межах доби, щоб ваш сайт почав відкриватися по доменному імені.