Як відправити папку по інтернету.

Якщо вам знадобилося передати будь-які текстові файли, музику або фотографії, наявні у вас в електронному варіанті, для цього не обов'язково зустрічатися з адресатом особисто. Папку можна відправити інтернету.
Вам знадобиться
  • - електронна пошта;
  • - архіватор;
  • - Skype;
  • - utorrent.
Інструкція
1
Зайдіть в ваш електронну скриньку. Натисніть посилання «Написати листа», введіть адресу одержувача, напишіть тему листа. Стисніть інформацію за допомогою програм Winrar або Zip. Щоб це зробити, виділіть папку, натисніть праву кнопку миші і виберіть команду «Заархівувати». Якщо у вас не безлімітний інтернет, вибирайте максимальне стиснення. Також цю функцію варто віддати перевагу і в тому випадку, якщо папка велика, а на поштовому сервері стоїть обмеження по вазі пересилаються файлів.
2
Після того як ви заархівувати папку, на сторінці з листом виберіть «Прикріпити файл». У вікні, натисніть «Огляд», знайдіть заархівований документ і додайте його, натиснувши «Відкрити» або клікнувши по ньому два рази лівою клавішею миші. Тепер натисніть кнопку «Відправити лист», і ваша папка виявиться у адресата.
3
Якщо і у вас, і в адресата є «Skype», ви можете переслати папку через цю програму. Для цього зайдіть в «Скайп» і виберіть одержувача файлу, клікнувши по ньому лівою клавішею миші. Після цього, навівши курсор на фотографію користувача, натисніть праву кнопку миші і в меню виберіть команду «Відправити файл». У діалоговому вікні, знайдіть папку та виберіть її для відправки за допомогою кнопки «Відкрити». Файл стане в режим очікування. Тепер одержувач повинен погодитися з тим, що йому будуть пересилатися файли, і після цього почнеться відправка документів.
4
Переслати папку по інтернету ви можете за допомогою програми «utorrent». Відкрийте програму і зайдіть в меню «Файл». У вікні з командами виберіть «Створити новий торрент». У вкладці, виберіть папку, яку ви хотіли б переслати. Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «ОК». Потім виберіть «Створити і зберегти». Коли програма запитає вас, чи бажаєте ви продовжувати без вказівки трекера, натисніть «Так». Після цього ви можете зберегти торрент у зручний для вас місце.
5
Тепер вам потрібно поставити торрент на роздачу. Зайдіть в програму, виберіть у меню «Файл», потім - «Додати торрент». У діалоговому вікні, виділіть папку, яку ви будете пересилати, а потім натисніть «ОК». Документи з'являться у списку файлів, що роздаються. Вам залишилося передати торрент-файл своєму приятелеві, і він зможе почати закачування.
Дуже часто при листуванні через мережу інтернет виникає необхідність поділитися певними файлами зі співрозмовником. Практично всі поштові сервіси пропонують своїм користувачам можливість обмінюватися не тільки листами, але і певною кількістю файлів. У цій статті ви дізнаєтеся, як відправити своєму співрозмовнику папку з файлами.
Вам знадобиться
  • Програма архіватор.
Інструкція
1
Перед відправкою папки з файлами поштою найкраще помістити її в архів. Для цього вам необхідно у себе на комп'ютері встановити одну з численних програм архіваторів. Для архівації будемо використовувати одну з найпопулярніших програм - WinRAR.Ітак, архіватор у вас встановлений. Потрібні файли поміщені в папку , яку ви хочете відправити. Клацніть правою кнопкою миші на папці, у випадаючому меню виберіть значок програми WinRAR і функцію «Додати в архів».
2
З'явиться вікно програми, де потрібно буде ввести назву архіву, який ви будете відправляти. Тисніть «ОК». Почнеться процес архівації, і файли будуть поміщені в архів.
3
Після цього відкрийте свою електронну пошту. Виберіть пункт «написати лист». У вікні пропишіть адресу, тему і текст листа. Далі, знайдіть кнопку «Прикріпити файл».
4
У вікні виберіть архів з файлами, які потрібно відправити. Натисніть кнопку «Відкрити».
5
Почнеться завантаження архіву на сервер. Після цього ви побачите архів, прикріплений до вашого листа. Натисніть кнопку «Відправити». Лист з прикріпленим архівом відправиться адресату.
Корисна порада
Таким способом краще відправляти файли до 5 мб. Якщо файли більше 5мб., То вони автоматично розіб'ються програмою на декілька файлів. Це може статися некоректно. Тому краще самому заздалегідь зберегти файли в архіви по 5 мб і потім окремо прикріплювати їх до листа. Ну а якщо папка з файлами дуже велика (700 - 1000 мб.), То для відправки краще скористатися спеціальними файлообмінними сервісами.