Як заливати движок на сайт.

Для початку роботи будь-якого сайту необхідно вибрати движок і встановити його на хостинг. З вибором движка проблем ніколи не виникає. Для конкретного типу сайтів є свої рішення. Просто необхідно дізнатися, яким способом помістити свій сайт на сервері.
Інструкція
1
Завантажте файл на хостинг безпосередньо зі сторінки в браузері. Для цього в панелі управління хостингу відкрийте рядок «Файловий менеджер», перейдіть за посиланням. У вікні, в якому відображені директорії на хостингу, перейдіть в папку «public html» та натисніть «Завантажити». На екрані з'явиться вікно, де потрібно вибрати файл для заливки на хостинг. Натисніть кнопку «Закачати». Так ви зможете завантажити файли без запуску додаткових програм.
2
Щоб завантажити велику кількість файлів, попередньо помістіть директорії або самі файли в архіви. Існують хостери, які підтримують розпакування архівів практично будь-яких форматів (zip, tar, tar.gz, tar.bz2, rar). Для цього на комп'ютері створіть архів в одному з форматів. Завантажте його в необхідну директорію на хостингу одним файлом. Тут відзначте його прапорцем і натисніть посилання «Розархівувати», вибравши попередньо для цього папку. Таким способом на хостинг можна залити упакований движок сайту цілком і розгорнути його.
3
Скористайтеся способом для заливки движка без архівації. Для цього отримаєте доступ по FTP. Підключіться до сервера хостингу за допомогою спеціальних програм FTP-клієнтів або файлового менеджера Total Commander. Параметри для підключення видаються при реєстрації хостинг-акаунта. У головному меню натисніть «З'єднатися з FTP-сервером». На екрані з'явитися список доступних підключень по FTP. Натисніть пункт «Додати», введіть адресу FTP-сервера, логін і пароль. Скопіюйте файли в це вікно звичним способом. При цьому ви можете завантажувати файли з хостингу назад на комп'ютер. В Total Commander можна видаляти, перейменовувати файли і змінювати їх права, розташовані на хостингу. Збережіть всі налаштування, і вам більше не потрібно буде заходити в панель управління кожен раз, щоб відправити нові файли.