Як створити новий локальний диск.

Використання кількох локальних дисків дозволяє підвищити продуктивність системи і логічно розподіляти інформацію на жорсткому диску. Найчастіше для створення нового тому необхідно використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Якщо на вінчестері комп'ютера є нерозмічена область, скористайтеся штатними засобами системи Windows 7 для створення нового локального диска. Увімкніть ПК і відкрийте панель управління.
2
Оберіть меню «Система і безпека». Перейдіть до пункту «Адміністрування». Знайдіть ярлик «Керування комп'ютером» і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкрийте пункт «Керування дисками», розташований в меню «Сховище».
3
Клацніть правою кнопкою миші по незайнятої області вінчестера. Виберіть пункт «Створити те». Виберіть розмір нового локального диска і його файлову систему. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
4
Якщо вам необхідно створити новий локальний диск, використовуючи вільну область існуючого розділу, скористайтеся програмою Acronis Disk Director. Встановіть її і перезавантажте ПК.
5
Запустіть Disk Director і виберіть ручний режим роботи програми. Виділіть локальний диск, який буде розбитий на елементи. Натисніть кнопку «Розділити».
6
У наступному меню вкажіть папки, які будуть автоматично переміщені в новий розділ. Якщо ви хочете створити порожній тому, цей крок можна пропустити. Натисніть кнопку «Далі» і задайте розмір нового локального диска. Після підготовки розділу натисніть кнопку Ok.
7
Тепер знайдіть на панелі інструментів кнопку «Виконати» і натисніть її. Підтвердіть запуск процесу створення нового локального диска. Для продовження роботи програми Disk Director необхідно буде запустити DOS-режим. Дочекайтесь появи потрібного вікна та натисніть кнопку «Перезавантажити зараз».
8
Процес створення нового локального диска може тривати більше години. Після його завершення завантажиться операційна система Windows. Переконайтеся в тому, що новий розділ відображається в списку томів.
У ряді випадків може виникати необхідність створити новий локальний диск на комп'ютері, наприклад, для розподілу між диск ами системних функцій і функцій сховища інформації. Існує кілька способів, що дозволяють створити локальний диск .
Інструкція
1
По-перше, ви можете просто придбати і підключити другий жорсткий диск для вашого комп'ютера. Після підключення нового жорсткого диск а при першому завантаженні операційна система сама знайде і визначить параметри нового обладнання і за замовчуванням додасть йому статус нового локального диск а. Користувачеві залишається лише відкрити папку «Мій комп'ютер» і переконатися, що установка пройшла нормально, про що свідчить поява значка нового локального диск а.
2
По-друге, ви можете розбити один жорсткий диск на два логічних локальних диск а за допомогою спеціальних програм, наприклад, Deskeeper 9 Pro або partition magic, скачати їх можна безкоштовно на сайтах творців. Ці програми дозволяють здійснювати різні маніпуляції з локальними диск ами, в тому числі розбивати один жорсткий диск на декілька логічних локальних диск ов або навпаки - возз'єднати кілька локальних в один диск .
3
Третій спосіб - для користувачів, які вміють здійснювати переустановку Windows. Для початку необхідно відформатувати наявний локальний диск , потім створити необхідну кількість локальних диск ов, вказавши їх розмір, після чого встановити систему на обраний локальний диск . Однак останній варіант - крайній, як правило, створення локального диск а можливо без таких радикальних заходів, за допомогою однієї з програм, що дозволяють створювати локальний диск .