Як вибрати новий комп'ютер.

Щоб вибрати відповідну модель персонального комп'ютера , необхідно чітко сформулювати мету придбання даного пристрою. Після цього потрібно уважно вивчити характеристики важливих пристроїв, щоб всі вони задовольняли ваші потреби.
Інструкція
1
Почніть з вибору типу персонального комп'ютера. Розрізняють три основних види сучасних ПК: моноблоки, неттопи і класичні комп'ютери. До першого типу відносяться гібриди системного блоку і монітора. Як правило, вони відмінно підходять для використання в офісі і інтернет-серфінгу.
2
Неттопи є мініатюрними аналоги класичних системних блоків. Основні їх плюси - низька вартість і невеликий розмір. Природно, продуктивність даних комп'ютерів порівняно мала. Зупиніть свій вибір на неттопі, якщо ви хочете використовувати ПК замість домашнього кінотеатру.
3
Якщо ж ви хочете максимально використовувати всі можливості сучасних комп'ютерів, придбайте класичне поєднання системного блоку і монітора. Після визначення потрібного типу приступите до вибору комплектуючих.
4
Варто відзначити, що готовий системний блок, як правило, коштує на 10-20% дорожче, ніж сукупність всіх пристроїв, що входять до його складу. Дана різниця в ціні досить відчутна навіть у тому випадку, якщо збірку вашого ПК будуть виконувати спеціалісти за окрему плату. Почніть з вибору системної плати і центрального процесора.
5
Оберіть комплект цих пристроїв, виходячи з ваших потреб. При виборі центрального процесора краще розглядати порівняно нові моделі. Це дозволить вам досить довго не думати про заміну даного пристрою. Придбайте ЦП з трьома або чотирма ядрами, частота кожного з яких перевищує 2 ГГц.
6
Кількість оперативної пам'яті в сучасному комп'ютері не повинно бути менше 3 Гбайт. В ідеалі потрібно використовувати 4 і більше Гб ОЗУ. Варто відзначити, що для роботи з офісними додатками, інтернет-серфінгу і запуску більшості «легких» програм вистачить і двох Гб.
7
При виборі відеокарти обов'язково уточніть параметри шини. Для роботи з потужними графічними додатками необхідна наявність відеокарти з об'ємом пам'яті більше 1 Гб і 256-бітної шиною.
8
Якщо ви цінитель музики хорошої якості, придбайте окрему звукову плату. Практика показує, що дані пристрої працюють на порядок краще інтегрованих аналогів.