Як перемістити файли з диска C на диск D.

Переміщення файлів усередині жорсткого диска дозволяє вивільнити вільний простір на потрібному розділі вінчестера. Важливо розуміти, що не всі програми і файли будуть стабільно працювати після переміщення з одного розділу в інший.

Вам знадобиться

Partition Manager.

Інструкція
1
Скористайтеся стандартним провідником Windows для перенесення потрібних файлів. Відкрийте меню "Мій комп'ютер". Перейдіть до вмісту системного локального диска. Знайдіть потрібний файл (папку) і клацніть по ньому правою кнопкою миші.
2
У розгорнулося меню виберіть пункт "Вирізати". Тепер запустіть друге вікно провідника і перейдіть до диску D. Клацніть правою кнопкою миші по теці, в яку необхідно помістити вибрані файли. У новому меню виберіть пункт "Вставити".
3
Повторіть описаний алгоритм для переміщення інших файлів з диска С. На жаль, даний метод не підходить для перенесення системних файлів і більшості програм. Встановіть утиліту Partition Manager, якщо вам необхідно скопіювати абсолютно всі дані з системного розділу.
4
Запустіть Partition Manager, попередньо перезавантаживши комп'ютер. Створіть нерозмічену область на жорсткому диску. Для цього видаліть невикористовуваний розділ. Якщо в даний час на вінчестері існує всього два розділи, створіть новий локальний те, відокремивши потрібну область від диска D.
5
Відкрийте меню "Майстри" і перейдіть до пункту "Копіювання розділу". Виберіть системний локальний диск і натисніть кнопку "Далі". Вкажіть місце зберігання копії розділу. Натисніть кнопку "Готово".
6
Перейдіть в меню "Зміни" і виберіть пункт "Застосувати зміни". Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера і запуску програми в DOS-режимі. Після завершення роботи утиліти Partition Manager комп'ютер буде автоматично перезавантажений.
7
Тепер відкрийте меню провідника або доступний файловий менеджер. Перемістіть всі дані зі створеної копії диска С на локальний розділ D. Не забудьте включити відображення прихованих і системних файлів. Це дозволить вам скопіювати абсолютно всі дані з нового розділу.