Як переписати фото на диск. Як переписати інформацію с.

Цифрові фотографії часто доводиться копіювати: переносити з фотоапарата на жорсткий диск, на знімні носії, CD-диски. Це можна робити декількома способами. Освоївшись, ви зможете вибирати той, що для вас зручніше.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, фотоапарат, кардрідер.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. За допомогою USB-шнура підключіть до нього цифровий фотоапарат і запустіть його в активному режимі. На екрані підключеного пристрою з'явиться меню, що уточнює, до чого воно було приєднане: до комп'ютера або принтера. Вибирайте перший варіант, і Windows запустить програму перенесення зображень. Виберіть папку на жорсткому диску, куди буде поміщений фотоальбом. Галочками відзначте ті кадри, які ви хочете скопіювати. У цьому випадку для всієї групи фотографій можна вибрати загальне ім'я, нумерацію файлів програма проставить сама. Дотримуйтесь порад меню, і залежно від обсягу інформації процес перенесення скоро буде завершений.
2
Вийміть карту пам'яті з фотоапарата і вставте її в кардрідер, підключений до комп'ютера. Відкрийте відповідну папку на зовнішньому пристрої і потрібну папку на жорсткому диску комп'ютера. Виділіть за допомогою мишки файли, які потрібні, і перетягніть їх мишкою в місце постійного зберігання. Файли в цьому випадку збережуть назви, які їм дав фотоапарат при зйомці. Аналогічно можна копіювати інформацію з будь-яких інших зовнішніх дисків. Можна не відкривати другу папку, а націлити мишку на ту папку в лівій частині провідника, куди повинні бути скопійовані виділені файли. Другий спосіб зручніше, але може закінчитися помилковим копіюванням не в те місце з-за твердою руки.
3
Використовуйте праву кнопку миші, якщо зустрілися зі збоєм програмного забезпечення. Натисніть нею на вибране фото, виберіть у випадаючому списку «Копіювати» і відкрийте папку, де потрібно зберегти зображення. На порожньому місці знову клацніть правою кнопкою миші і відзначте пункт «Вставити». У папці з'явиться потрібний файл. Використання цього способу може бути утруднене при невеликому обсязі оперативної пам'яті.
4
Відкрийте в провіднику папку з фотографіями і виділіть потрібні для запису на CD. У верхньому рядку віконця натисніть на стрілку з правого боку і клацніть на пропозиції «Записати на оптичний диск». Автоматично відкриється привід, в який треба вставити підготовлену болванку. Після цього дотримуйтеся порад майстра запису диска, і отримаєте образ файлів, готовий до запису. Натисніть кнопку «Записати» і трохи почекайте.
Завдяки повсюдному поширенню цифрових фотоапаратів і комп'ютерів фотографування перетворилося зі складного професійного заняття в масове хобі. Сьогодні створювати і обробляти власні фото може будь-яка людина, навіть володіє всіма тонкощами цього мистецтва. Однак графічні файли фотографій займають багато місця на жорсткому диску комп'ютера, тому рано чи пізно їх доводиться переносити на інші носії.
Вам знадобиться
  • знімний носій: диск CD-RW, флеш-накопичувач
Інструкція
1
Найкраще для зберігання фотоархівів підходять такі носії, як знімні флеш-накопичувачі (флешки) і компакт-диски (CD або DVD). Працювати з ними дуже просто, важливо тільки дотримуватися правильної послідовності дій.
2
Для того щоб скопіювати файли з фотографіями на компакт-диск, перш за все підготуйте чистий носій для запису. Зверніть увагу, що серед усього різноманіття компакт-дисків існують диски, призначені тільки для читання, для одноразового (CD-R) і багаторазового (CD-RW) записи. Вибирайте останній варіант, тобто CD-RW. Також ви можете зупинитися на DVD, ємність яких значно більше (стандартний розмір 4 Гб.).
3
Вставте приготований диск в оптичний привід комп'ютера і переконайтеся, що система його «бачить» і може відкрити. Для цього відкрийте папку «Мій комп'ютер» на робочому столі і подивіться на розділ «Пристрої зі знімними носіями». Якщо на вкладці DVD-RW-дисковод відбивається назва нового диска, значить все в порядку. Для впевненості клацніть по ньому мишкою і переконайтеся, що комп'ютер може його прочитати.
4
Відкрийте папку на жорсткому диску, в якій у вас зберігаються фотографії, і виділіть серед них ті, які бажаєте скопіювати. Щоб виділити відразу кілька фотографій, натисніть клавішу "Ctrl" і, утримуючи її, клікайте мишкою на всі потрібні файли. Потім, не відпускаючи клавішу "Ctrl", натисніть букву "C", щоб скопіювати файли в буфер обміну.
5
Відкрийте на знімному компакт-диску папку, в яку хочете помістити скопійовані фотографії, потім клацніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Вставити». Файли з фотографіями скопіюються на CD. Або, утримуючи клавішу "Ctrl", натисніть для вставки букву «V».
6
Якщо папка на знімному диску для вас не принципова, ви можете поступити простіше. Зберіть всі копійовані фотографії на вінчестері в одну папку, потім натисніть праву кнопку миші. У контекстному меню виберіть рядок «Відправити» і вкажіть в якості адреси диск в DVD-RW-дисководі.