Як привернути до себе багатство.

Людині, якій потрібні гроші, не завжди потрібна понаднормова робота. Іноді достатньо просто змінити своє ставлення до грошей, щоб жити в достатку і багатстві. Важливо зрозуміти, що грошей у вас буде рівно стільки, скільки готовий прийняти ваш розум.
Інструкція
1
Думайте частіше про результат, ніж про те, як досягти ваших цілей. Наприклад, ваша мета - дорога машина. Уявіть, що вона у вас вже є. Ваш розум не повинен дбати про те, як ви її отримаєте. Можливо, ви навіть отримаєте її безкоштовно, якщо будете щиро вірити саме в результат, а не в те, як вам потрібно наполегливо працювати для того, щоб її купити.
2
Мислите як багата людина. Бувайте в дорогих магазинах і говорите, що всі ці дорогі речі і прикраси ви зможете собі дозволити. У світі досить грошей для кожного, в тому числі, і для вас. Почніть залучати до собі гроші. Адже вони не будуть притягатися до людини, яка заздрить чужому багатству або сам міркує, як бідна людина. Тому не потрібно критикувати інших людей, коли вони витрачають гроші на дорогі речі. Тим самим ви як би посилаєте наступний сигнал у Всесвіт: «Мені не подобається, коли витрачають багато, і я сам ніколи так не буду робити». До речі, ніколи не кажіть, що не зможете собі дозволити ту чи іншу річ.
3
Не зациклюйтеся на проблемах з грошима. Умійте фокусуватися на позитивних речах, які вам дарує життя. Так ви придбаєте необхідну для залучення грошей і інших хороших речей позитивну енергію. Також замінюйте всі негативні емоції в житті на позитивні. Нехай все минуле і погане йде з життя назавжди, щоб розчистити місце для чогось нового і доброго. Якнайчастіше робіть добрі справи: допомагайте нужденним, робіть дорогі подарунки близьким людям і т.д. Словом, ведіть себе як багата не тільки внутрішньо, але й душевно людина.