Як переписати диск DVD на свій комп'ютер. Як переписати захищений диск.

У користувачів нерідко виникає ситуація, коли вміст DVD- диска потрібно записати на жорсткий диск комп'ютера. І хоча не всі диски піддаються звичайному копіюванню, переписати DVD на комп'ютер цілком під силу будь-якому користувачеві ПК.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з DVD-приводом;
  • - спеціальна програма, записана на комп'ютері.
Інструкція
1
Спробуйте скопіювати файли з DVD-диска на комп'ютер, скориставшись провідником. Для цього вставте в дисковод потрібний вам диск і запустіть його. Відкрийте "Мій комп'ютер» і клацніть правою кнопкою миші на значку дисковода.
2
У контекстному меню виберіть пункт «провідник». Диск відкриється у вигляді звичайної папки з файлами. Скачайте вміст папки диска на комп'ютер в потрібне вам місце. Якщо ж при спробі копіювання спливає повідомлення про помилку, скористайтеся для запису диска спеціальною програмою.
3
Створіть на жорсткому диску комп'ютера окрему папку для збереження даних програми, яку будете завантажувати - це дозволить запобігти «розкид» файлів при завантаженні і збереженні. Скачайте з інтернету дистрибутив програми DVD Decrypter - це одна з найбільш зручних і найнадійніших програм для скачування файлів з захищених від запису дисків.
4
Розпакуйте архів з настановним пакетом програми DVD Decrypter, відправте інсталяційний файл у створену напередодні папку і запустіть інсталятор. Перед запуском програми видаліть непотрібний вам архів. Встановіть програму на свій комп'ютер в створену перед початком роботи папку згідно спливаючим інструкціям. Перезавантажте комп'ютер, щоб уникнути збоїв в роботі програмного забезпечення.
5
Вставте диск в привід комп'ютера. Завантажте програму, закрийте привід і відразу ж закрийте вікно автозапуску меню диска. Тепер переконайтеся, що в розділі меню «Mode» обрано режим «File».
6
Виберіть папку, в яку будуть скопійовані файли (можна створити нову папку на жорсткому диску) - для цього клацніть по іконці з папкою в віконної «Destination» і вкажіть шлях. Клацніть по значку із зеленою стрілкою, і все! Програма починає копіювати захищені від запису файли з DVD-диска на ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
При виході з програми зазвичай з'являється повідомлення про помилку, але в більшості випадків це всього лише нешкідливий глюк, який ніяк не позначиться на роботі комп'ютера або якості завантажених файлів.
Корисна порада
В середньому на копіювання одного диска DVD9 на комп'ютер за допомогою встановленої програми витрачається близько півгодини, проте все залежить від швидкодії DVD-приводу і комп'ютера.
Кожен користувач може перенести інформацію, записану на диску, на будь-який інший носій. Для виконання подібних дій непотрібно володіти специфічними знаннями в роботі комп'ютера, всі дії виконуються досить просто і без особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, CD/DVD привід.
Інструкція
1
Вставте в дисковод диск, з якого ви плануєте перезаписати інформацію, після чого, дочекайтеся його визначення системою. Як тільки носій буде готовий до роботи, на екрані з'явиться меню автозапуску, в якому вам необхідно вибрати параметр «Відкрити»/«Відкрити для перегляду файлів».
2
Якщо функція автозавантаження вимкнена, ви можете перейти до вмісту диска наступним чином. Відкрийте папку «Мій комп'ютер». Тут ви побачите іконку активного приводу. Клацніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Відкрити». Ви опинитеся в кореневій папці диска . Після того, як вміст носія стане доступним для вас, ви зможете виконати його копіювання.
3
Створіть на комп'ютері порожню папку. Виділіть всі файли в кореневій папці диска , після чого, перетягніть їх у створений вами каталог. Залежно від обсягу копійованих файлів, їх передача може зайняти від декількох секунд до декількох хвилин. Ви також можете скопіювати вміст диска іншим чином.
4
Виділіть всі файли і натисніть правою кнопкою мишки на будь-якому з них. Виберіть пункт «Копіювати» (поєднання клавіш «Ctrl + C»). Відкрийте створену вами раніше папку і клацніть у ній правою кнопкою мишки. Далі вам потрібно вибрати параметр «Вставити» (поєднання клавіш «Ctrl + V»).
5
Після того, як вміст диска буде скопійовано в створену папку, ви можете перезаписати його на будь-який знімний носій. Зверніть увагу на той момент, що обсяг носія повинен бути рівний (або перевищувати) обсягом записуваних файлів. Щоб подивитися вага всіх документів, виділіть їх і натисніть правою кнопкою миші на будь-якому файлі. Відкрийте пункт «Властивості». Тут ви зможете побачити загальний обсяг документів. Інформація може бути записана як на компакт-диск, так і на флеш-карту.