Як накрутити волосся від коренів.

Деякі укладання практично нездійсненні без накручування. Існує кілька прийомів, які допоможуть вам зробити об'ємну і ефектну зачіску.
Вам знадобиться
  • - набір гребінців;
  • - засоби для укладання;
  • - бігуді/фен/щипці.
Інструкція
1
Вимийте волосся і злегка підсушіть їх. Нанесіть пінку, бальзам або мус для укладання. Не забувайте, що всі ці кошти повинні бути індивідуально підібрані і не шкодити вашому волоссю.
2
Вирішіть, яким способом ви будете накручувати волосся від коренів. Це можна зробити, наприклад, за допомогою бігуді, фена або щипців. Вибирайте оптимальне рішення. Якщо волосся у вас м'які і довгі, віддайте перевагу бігуді бажаного діаметру. А представницям прекрасної статі з короткими стрижками можна порадити скористатися феном або щипцями.
3
Якщо ви вирішили укласти волосся за допомогою бігуді, то не забувайте, що починати слід з потилиці, зверху вниз, у бік їх розчісування. Візьміть пасмо волосся, по ширині рівну бігуді, якими ви збираєтеся користуватися. Акуратно відокремте її, користуючись гребінцем з тонким кінчиком. Чи не формуйте занадто об'ємні пасма, тому вам потім доведеться набагато довше їх просушувати.
4
Розчешіть пасмо волосся. Її кінець зафіксуйте пальцем на середині бігуді і злегка натягніть. Потім спокійно, не поспішаючи, туго і щільно накручуйте пасмо до коренів волосся. Притримуючи волосся пальцем, закріпіть бігуді. Обов'язково стежте за тим, щоб вони розташовувалися на підставі сформованої пасма.
5
Якщо ви користуєтеся бігуді з гумками або іншими схожими варіантами їх фіксації, перевірте, щоб вони не були занадто тугими і не пригнічували пасма, особливо у коренів волосся. В іншому випадку вийдуть заломи і перегини.
6
При накручуванні волосся феном користуйтеся «скелетної» і круглої щітками. Перша допоможе вам створити прикореневій обсяг, а друга - локони необхідного діаметра. Пам'ятайте, що не можна пересушувати волосся феном. Тримайте його на відстані від волосся в залежності від обраного температурного режиму.
7
Не розчісуйте накручені феном локони гребінцем. Тонкі пасма краще спочатку скропити невеликою кількістю лаку або скористатися воском для моделювання або закріплення зачіски. Акуратно руками надайте форму отримані локони і закріпіть зачіску лаком.
8
Чи не мочіть волосся при накручування на щипці. Обов'язково дотримуйтеся часовий інтервал. Пам'ятайте, що при такому способі волосся піддаються ризику, особливо, якщо вони були оброблені засобами для укладання й закріплення. Накручувати пасма щипцями можна як вертикально, так і горизонтально, отримуючи різні види локонів. Техніка в чому збігається з накручуванням на бігуді.
Корисна порада
Короткі пасма волосся, які неможливо накрутити, зачешіте в напрямку формування зачіски.