Як поставити хмара тегів.

Облік тегів - це не тільки данина моді. Завдяки йому, в чому спрощується навігація і перелинковка на сайті. Однак якщо ви вирішили поставити хмара тегів на своєму ресурсі, не забувайте потім стежити за тим, щоб воно не перетворилося на місиво.
Інструкція
1
Скачайте з офіційного сайту WordPress (http://www.wordpressplugins.ru) плагін, який допоможе вам встановити хмара тегів на вашому сайті. Наприклад, самий звичайний - Simple Tags. Після завантаження розпакуйте архів в будь-яку папку на комп'ютері або ж відразу в кореневої каталог на вашому сервері/wp-content/plugins. Для завершення установки відкрийте панель адміністратора на сайті, клікніть по посиланню «Модулі» та активуйте таким чином скопійований модуль.
2
Щоб теги в хмарі відображалися правильно і не змішувалися один з одним, встановіть вірні параметри. Для цього на сторінці з встановленим плагіном зверніться до меню "Налаштування" або знайдіть відповідний пункт в розділі «Параметри». Так як цей модуль повністю русифікований, настройка не займе у вас багато часу.
3
Виберіть ті параметри, які вам необхідні. Виберіть розмір і ширину, налаштуйте автоматичне додавання посилань. Вирішіть, чи хочете ви відсортовувати мітки за алфавітом або за датою додавання. Приділіть увагу кольору хмари, тому що якщо воно буде збігатися за кольором з фоном сторінок, це може бути розцінено пошуковими машинами як спроба так званої «чорної оптимізації» (підстроювання завуальованого коду в сторінку). Як результат, сайт може бути заблокований.
4
Існує і ряд обов'язкових налаштувань. Щоб уникнути перемішування міток, виберіть опцію «Рівномірний розташування тегів». Після того як ви встановите всі параметри, додайте хмара тегів на сторінку. Для цього потрібно вписати в її код відповідний рядок з кодом плагіна.
5
Якщо ви бажаєте додати хмара тегів в бічну панель сайту (sidebar), код плагіна в файл sidebar.php додавати необов'язково. Перейдіть в панелі адміністратора в розділ «Віджети» і скопіюйте модуль в одну з панелей, утримуючи його лівою кнопкою миші. Щоб у такому випадку змінити настройки, відкрийте віджет, встановіть нові параметри та натисніть «Зберегти».