Як змінити тип відео файлу на avi. Як змінити расшіреніеmkv на avi.

Тип файлу - це внутрішня схема розташування даних, яка різна у різних файлів. Наприклад, у відеофайлів розширення avi - це один тип, mkv - інший, а mov - третій. Кожен з цих стандартів має певні властивості і особливостями. Буває так, що потрібно відтворити запис на якомусь пристрої з підтримкою тільки avi-відео. У такому випадку потрібно конвертувати файл з одного типу в інший за допомогою спеціальної програми.
Інструкція
1
Скачайте утиліту для перетворення відеофайлів, наприклад, Any Video Converter. Це безкоштовний і зручний інструмент для роботи з дуже великим переліком стандартів і типів відео. В якості альтернативного варіанту можна використовувати Total Video Converter або Format Factory. Ці програми також можуть змінити тип відео файлу на avi.
2
Перейдіть по посиланню на сайт розробника AVC - http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/або на будь-який софт-портал в інтернеті, наприклад www.softportal.ru або www.softodrom .ru, якщо віддаєте перевагу іншу програму. Натисніть кнопку «Завантажити» або Download і завантажте інсталяційний файл.
3
Встановіть програму для конвертації даних. Для цього знайдіть у папці завантажень вашого браузера інсталяційний файл, який ви завантажили. Зазвичай це папка «Мої ДокументиDownloads», але можливі й інші варіанти. Запустіть подвійним клацанням установку програми і відповідайте на питання майстра. Коли все закінчиться, у вас на робочому столі буде ярлик для запуску програми.
4
Відкрийте Any Video Converter. Двічі клацніть на ярлику лівою кнопкою миші або знайдіть папку в меню «Пуск», підменю «Усі програми». Натисніть кнопку «Додати відео», вона знаходиться в лівій верхній частині вікна. Виберіть той файл, який ви хочете змінити. Назва відео і його параметри з'являться в основній частині вікна.
5
Оберіть рядок «Користувацький AVI» з випадаючого меню в правій частині програми, прямо над вікном перегляду відео. У нижній частині, під областю перегляду, виберіть параметри кодування. Для цього прокручивайте список можливих налаштувань, клацайте лівою кнопкою миші на потрібній рядку і вибирайте підходящий варіант. Наприклад, рекомендується вказати «Дозвіл відео» Original, щоб не змінювалися пропорції зображення. Також встановіть параметр «Частота кадрів» в положення AUTO.
6
Натисніть кнопку «Кодувати», коли закінчите настроювання параметрів. Ця кнопка знаходиться у верхній частині вікна програми. Дочекайтеся завершення роботи, для контролю процесу навпроти імені файлу з'являється рядок прогресу конвертації. Після закінчення конвертації програма сама запропонує відкрити вийшов файл.
Фільми або відеоролики, записані в популярному форматі avi, без проблем відтворюються на будь-якому комп'ютері, але можуть створити складнощі при спробі їх запуску на мобільному телефоні або іншому гаджеті. Змінити формат можна за допомогою відеоконвертер.
Інструкція
1
Існує багато найрізноманітніших програм відеоконвертер, що дозволяють змінити тип відеофайлу. Є програми, які виконують конвертацію для будь-яких типів файлів, дозволяючи отримати з відеозапису в форматі avi відеофайл в Mpeg4, 3gp, vob та інших популярних форматах. Наприклад, за допомогою конвертера SUPER ви зможете змінити avi в більшість поширених форматів, вибравши додаткові налаштування якості відео та звуку. Запустивши програму, вам потрібно вибрати вихідний файл і вказати бажаний формат, після чого буде виконано перетворення файлу.
2
Є програми, які створені для конвертації avi файлів у формати, що відповідають вимогам відтворення конкретних моделей мобільних пристроїв. Наприклад, щоб отримати з avi файлу відеозапис, яку можна відтворити на більшості смартфонів Nokia, вам потрібно скористатися одним з таких конвертерів: Format Factory, Free Zune, Any Video і т.п. Щоб змінити avi для відтворення відеофайлу на iPhone можна використовувати Movies2iPhone, iSquint, VisualHub і т.п.
Корисна порада
Яку б ви програму не обрали, перед конвертацією уважно перевірте всі налаштування, щоб в результаті отримає файл потрібної якості в придатному для перегляді форматі.