Як розбавити солярку гасом.

Сильне зниження температури в осінні і зимові місяці значно ускладнює робочі процеси в дизельному моторі. Іншими словами, паливо може просто замерзнути, і машина не заведеться. В таких випадках можна залити в бак спеціальну арктичну солярку , яка витримує морози до - 30 градусів, або скористатися народним методом - розбавити солярку гасом .
Інструкція
1
Гас являє собою горючу рідину, отриману з нафти шляхом її ректифікації. Завдяки високому вмісту маслянистих речовин його часто використовують для розведення палива, щоб поліпшити антігеліевие властивості останнього і оберегти його від загустіння в сильні морози.
2
На ринку гас можна виявити двох видів - авіаційний і технічний (освітлювальний). Для розбавлення солярки скористайтеся технічним гасом, так як авіаційний, більш чистий, володіє дуже великим ступенем займистості і може привести до вибуху навіть від статичної напруги.
3
Додайте його в солярку згідно таким розрахунком: 10 відсотків гасу від загального обсягу розбавляємо палива на кожні 10 градусів морозу. Природно, захоплюватися і доводити до співвідношення 50 на 50 не варто.
4
Лейте гас тільки в теплу солярку, інакше він залишиться зверху, реакція змішування не відбудеться, і все буде марно. І вибирайте для розбавлення виключно високоякісний гас.
5
Головне правило - додайте керосин перш, ніж солярка перетвориться в гелеобразную субстанцію. Навіть якщо на вулиці немає суворих морозів, але в бак залито літнє паливо, воно може сильно загуснути. Це призведе до того, що солярка буде важче прокачуватися через паливну систему і осідати в камері згоряння, а не утворювати необхідну для займання паливну суміш. А якщо до цього додасться ще й загусло масло, двигуну в машині доведеться зовсім не солодко. Тому краще попередити таку ситуацію додаванням гасу.
6
Не переживайте за двигун. Розбавлену таким пальним солярку можна використовувати довгий час без шкоди для мотора.
Зверніть увагу
Помутніння палива - перша стадія його загустіння.