Як видалити свій номер з скайпу.

На сьогоднішній скайп - широко поширений інтернет-комунікатор, що дозволяє обмінюватися інформацією на відстані. Так, за допомогою скайпу можна здійснювати дзвінки і відеодзвінки як між абонентами скайпу, так і на стаціонарні та мобільні телефони. Більш того, за допомогою комунікатора скайп можна обмінюватися файлами будь-якого формату і довільного розміру.
Інструкція
1
В скайпі зберігається ваша особиста інформація, яку ви залишили про себе при реєстрації: ім'я, прізвище (можна використовувати псевдонім), номер телефону. Видалити телефон можна кількома способами. Виберіть будь-який, який вам більше подобається або який більш зручний для вас.
2
Спосіб №1Запустіте ваш скайп. Для цього двічі клікніть на ярлику скайпу на робочому столі або запустіть його меню «Пуск» - «Всі програми» - Skype.
3
В меню скайпу виберіть «Особисті дані» - «Редагувати мої дані». Вам відкриється ваша сторінка з персональними даними, серед яких: «Повне ім'я», «Логін Skype», мобільний і домашній телефон, електронна пошта та інші дані.
4
Виберіть тип телефону, який ви хочете видалити з скайпу: мобільний, домашній, робочий. Станьте в цьому полі мишкою. Воно активується, і в ньому буде блимати курсор. Видаліть номер і натисніть на галочку поруч з полем. Номер видалено.
5
Спосіб № 2Прі завантаженні скайпу відкривається головна сторінка Skype. Поруч з нею знаходиться вкладка «Особисті дані». Необхідно перейти на цю вкладку, натиснути кнопку «Відредагувати» і виконати вищеописані дії.