Як перетягнути меблі самостійно. прибрати скрип дивана.

Рано чи пізно приходить такий момент, коли ваша м'яка меблі вже не виглядає настільки привабливо, втрачає свій первозданний вигляд: оббивка вицвіла і потерлася, поролон продаючи і стиснувся. Не поспішайте викидати річ, тим більше якщо ваш сімейний бюджет не дозволяє придбати нову. У цьому випадку можна звернутися в компанію з перетяжки меблів, але набагато цікавіше і дешевше це зробити власними руками.
Вам знадобиться
  • - меблевий степлер;
  • - ножиці;
  • - дужки;
  • - плоска викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - поролон;
  • - матеріал;
  • - метр;
  • - клей.
Інструкція
1
Першим ділом придбайте в магазині всі необхідні матеріали. Підберіть підходящу тканину для оббивки меблів, це може бути шкіра (як штучна, так і натуральна), велюр, жаккард або гобелен. Зверніть особливу увагу на якість матеріалу, забарвлення і відсутність заводського браку. При виборі поролону враховуйте щільність і товщину, для перетяжки м'яких меблів підійде поролон з максимальною щільністю і товщиною приблизно тридцять міліметрів.
2
Прийшла пора розібрати старі меблі, від'єднайте підлокітники, сидіння і спинку від каркаса за допомогою викрутки. Огляньте каркас, підтягніть всі кріплення (якщо це необхідно), при необхідності замініть дерев'яні деталі (якщо вони зламалися або прийшли в непридатність). З'єднання можна проклеїти.
3
Потім візьміть плоску викрутку і від'єднайте меблеві дужки, позбудьтеся від старого оббивного матеріалу. Робити це слід вкрай обережно, намагайтеся не пошкодити тканину, оскільки по ній ви будете робити викрійки з нового матеріалу.
4
Виміряйте розміри каркаса і виріжте поролон за отриманими мірками. Рясно змастіть каркас хорошим клеєм і прикріпіть поролон, залиште сохнути. Розкладіть приготований матеріал для оббивки м'яких меблів (виворітного стороною вгору) на рівній горизонтальній поверхні і обведіть старі викрійки, виріжте.
5
Розстелите тканину для перетяжки, стежте за тим, щоб вона була рівною, без будь-яких деформацій і складок. Покладіть на матеріал відповідну деталь меблевої конструкції і натягніть тканину, зафіксуйте за допомогою скоб меблевого степлера. Щоб візерунок не перекосів, кріпіть матеріал з середини. Відстань між кріпленнями повинне становити не більше чотирьох сантиметрів. Перетяните кожну деталь меблів і зберіть в наступному порядку: спочатку встановіть спинку, потім сидіння і в останню чергу підлокітники.
Корисна порада
Замість старої оббивки можете зшити знімні чохли, надалі їх легко можна буде зняти і випрати. Для зручності ушийте блискавки.