Як встановити скайп безкоштовно.

Прогрес йде вперед, IT-технології розвиваються, і дуже багато речей стають простіше і доступніше. Тепер уже не обов'язково, наприклад, дзвонити з країни в країну за допомогою телефону, це можна зробити через інтернет. Для цього ви можете використовувати програму Skype.
Вам знадобиться
  • Skype, інтернет
Інструкція
1
Зайдіть на сайт програми, скачайте безкоштовну програму Skype і встановіть її на свій комп'ютер. Цей процес не зажадає від вас додаткових знань - програма все зробить сама.
2
Зареєструйтеся. Програма запропонує вам заповнити поля Логін і Пароль. Придумайте собі такі логін і пароль, які будуть з одного боку досить складними, а з іншого - що б ви легко могли їх пригадати.
3
У наступному вікні акуратно заповніть всі поля. Упевніться, що адреса електронної пошти, який ви вкажете - рабочій.Укажіте свої персональні дані настільки детально, наскільки вважаєте за потрібне.
4
Реєстрація завершена - ви можете увійти в програму, використовуючи свій логін і пароль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ytzaZRjdyLo
Зверніть увагу
Для аудіо розмов вам буде потрібно гарнітура, для відео - звичайна веб камера.
Корисна порада
Після того, як ви встановили у себе Skype, нехай це зроблять ваші родичі, друзі та колеги. Це не тільки зробить більш зручним і приємним ваше спілкування, а й значно заощадить ваші кошти.