Як додати оголошення.

В інтернеті є чимало ресурсів, що дозволяють розмістити оголошення тій чи іншій тематики. В більшості випадків це можна зробити безкоштовно. Але чимало й варіантів розміщення платних оголошень, і в ряді випадків витрати на це або додаткові привілеї (наприклад, прив'язка до верхньої частини сторінки або графічні виділення) можуть мати сенс. Найчастіше вам доведеться пройти нескладну процедуру реєстрації.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - текст оголошення;
  • - банківська карта, електронний гаманець або готівкові гроші та банківські послуги або термінал моментальної оплати при використанні платного ресурсу або додаткових сервісів.
Інструкція
1
Оберіть інтернет-ресурс, на якому ви хотіли б розмістити своє оголошення. Залежно від ситуації це може бути профільний ресурс, регіональний профільний або має розділ по тематиці оголошення. Чимало також загальноросійських і світових ресурсів з поділом по регіонах і тематиці оголошень. Головним критерієм вибору повинна служити популярність сайту у тих, кому адресовано ваше оголошення.
2
Зареєструйтеся на обраному сайті (форумі, дошці оголошень, онлайн-виданні), слідуючи інструкціям в інтерфейсі. Підтвердіть реєстрацію, якщо це необхідно. Найчастіше на вказаний вами в реєстраційній формі електронну адресу приходить лист з посиланням, по якій ви повинні пройти.
3
Авторизуйтесь в своєму акаунті і, використовуючи інтерфейс сайту, відкрийте форму для додавання оголошення або повідомлення.
4
Скопіюйте та вставте в форму заздалегідь заготовлений текст оголошення. При необхідності приведіть його у відповідність вимогам сайту: скоротіть, якщо треба, заповніть поля для контактної інформації та т. П. Ви можете також набрати текст оголошення прямо у формі.
5
Скористайтеся про всяк випадок формою попереднього перегляду, якщо вона передбачена в інтерфейсі системи. При необхідності поверніться до тексту і відредагуйте його.
6
Дайте команду на додавання свого оголошення, переконавшись, що з ним все в порядку.
7
Якщо ви використовуєте платний ресурс або додатковий сервіс, що надається за гроші, зробіть відповідні позначки в полях інтерфейсу, виберіть найбільш зручний спосіб оплати з пропонованих системою і оплатіть послуги. Потім дайте команду на додавання вашого повідомлення.