Як збільшити розмір мого ящика.

Що робити з забитим до відмови електронною поштовою скринькою, особливо якщо повідомлення, що зберігаються в ньому, важливі, і їх видалення небажано? Відповідь проста - «підкачайте» пошту, додавши в неї додатковий обсяг.
Інструкція
1
Практично всі поштові сервіси пропонують своїм користувачам можливість збільшення обсягу e-mail. Незважаючи на те, що при створенні електронного ящика його обсяг у всіх користувачів однаковий (як правило, він варіюється в межах від 100 Мб до 10 Гб), по мірі необхідності його можна «підкачати».
2
Великий по місткості e-mail одразу ж після реєстрації пропонує поштовий сервіс «Яндекса». Але як тільки в ньому залишиться менше двохсот мегабайт вільного місця, ящик сам збільшить свій обсяг на гігабайт. Примітно, що користувачеві для цього нічого крім регулярної авторизації і входу на сайт, робити не потрібно.
3
Подібні властивості і біля пошти на сервісі Mail.ru. З головної сторінки ящика перейдіть в розділ "Налаштування", який розташовується на верхній панелі під пунктом «Ще». У лівій стороні вікна представлені різноманітні підрозділи налаштувань. Виберіть пункт «Обсяг поштової скриньки», після чого натисніть посилання «Збільшити». Але дану операцію можна виконати тільки в тому випадку, якщо в пошті залишиться менше 100 мегабайт. Після збільшення розмір поштової скриньки підросте ще на два гігабайти.
4
200 мегабайт - такий стартовий обсяг надає поштовий сервіс «Рамблера». Ящик на ньому також можна збільшити, але лише тоді, коли він на дев'яносто відсотків заповнитися листами. Після того як допустимий поріг буде досягнутий, можна буде підкачати ящик, тим самим збільшивши його розмір. Для цього зайдіть в «Налаштування», перейдіть до розділу «Розмір ящика» і натисніть посилання «Збільшити».
5
Таким же способом можна додати збільшити місткість електронного ящика і в інших поштових сервісах. Для цього достатньо зайти в меню "Налаштування" і знайти відповідний пункт.