Як віддалитися з мейл-агента. видалити агент в поштовій скриньці.

Mail.Ru Агент є зручним онлайн-сервісом, що дозволяє спілкуватися з друзями та родичами як за допомогою текстових повідомлень, так і відеодзвінків. Якщо з якої-небудь причини спілкування за допомогою даної програми для вас стало неактуальним, ви можете її просто видалити.
Інструкція
1
В першу чергу вимкніть Mail.Ru Агент. Потім на своєму комп'ютері зайдіть в «Пуск» і натисніть пункт «Панель управління». У списку, знайдіть і натисніть на сервіс «Програми та засоби». Перед вами з'явиться ряд програм, які ви раніше встановлювали на свій комп'ютер. Виберіть Mail.Ru Агент і у верхній частині вікна натисніть «Видалити». Після цього програма і всі її компоненти будуть видалені з вашого комп'ютера.
2
Інший спосіб. Зайдіть в меню «Пуск»/«Комп'ютер» і натисніть на диск С, так як саме на ньому автоматично зберігаються встановлені на комп'ютер програми. Із списку, виберіть папку Program files, в ній знайдіть ярлик Mail.Ru Агент і видаліть його. Але при видаленні програми даними способом в комп'ютері можуть залишитися деякі її елементи, що заважають роботі.
3
Зайдіть в настройки програми Mail.Ru Агент і зніміть галочку з команди «Запускати програму при включенні комп'ютера». Потім перезавантажте комп'ютер. Далі зайдіть в меню «Пуск»/«Комп'ютер» і натисніть на диск С, так як саме на ньому автоматично зберігаються встановлені на комп'ютер програми. Із списку, виберіть папку Program files, знайдіть ярлик Mail.Ru Агент і видаліть його. Після цього запустіть програму чистки реєстру, вона видалить всі асоційовані з програмою файли (наприклад, Neo Utilitus).
Корисна порада
Ви можете і не видаляти програму Mail.Ru Агент зі свого комп'ютера, цілком можливо, що вона вам ще знадобиться. Просто вимкніть її автоматичний запуск при включенні комп'ютера і приберіть ярлик з робочого стола.Еслі ви не хочете користуватися більше своїм акаунтом у Mail.Ru Агент, просто зареєструйтесь заново, придумавши новий логін і пароль, і продовжуйте спілкуватися. А про старий аккаунт можете просто забути. З часом він буде заблокований адміністрацією сервісу за невикористання.
Видалення мейл-агента стає актуальним в тих випадках, коли програма починає давати будь-які збої в роботі (не може з'єднатися з облікового запису, не надсилає або ж не приймає повідомлення). Звичайно, в такому випадку можна просто замінити програму, встановивши поверх старої нову версію, але початкове видалення агента дозволить уникнути можливих помилок в роботі нової версії.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, встановлений клієнт Mail.Ru
Інструкція
1
Відкрийте папку «Мій комп'ютер». Крім відображення ваших документів і підключених жорстких дисків до комп'ютера в правій частині екрана, у його лівій частині ви побачите меню швидкої навігації: «Перегляд відомостей про систему», «Установка та видалення програм», «Зміна параметра» та інші конфігурації. Вам потрібно натиснути на посилання «Установка та видалення програм». Системі потрібен деякий час, щоб аналізувати встановлені програми і відобразити потрібні відомості в новому вікні. Після того, як перед вами відкриється нове вікно, знайдіть у списку програму мейл-агент.
2
Клацніть лівою кнопкою мишки по відображеної програмі і натисніть на кнопку «Замінити/видалити», яка буде видно в правій частині виділеної рядка. Після цього вам стане доступним вікно, де буде потрібно встановити галочку в пункті «Видалити архів повідомлень та налаштування програми». Натисніть далі, програма буде видалена з вашого комп'ютера.
3
Також видалення мейл-агента можливо через меню «Пуск». Для цього відкрийте дане меню і виберіть пункт "Всі програми". Серед них вам потрібно знайти папку «Mail.ru». Наведіть курсор мишки на дану папку і виберіть пункт «Видалити Mail.Ru Агент». Далі, слідуючи певним підказкам, ви зможете видалити програму з вашого комп'ютера.