Як зробити капітальний ремонт Волги.

Щороку машин марки Волга ГАЗ-3110 і 2410 стає все менше. Колись вони вважалися привабливими і престижними, але поступово витиснути іномарками. Основними причинами послужили підвищений витрата палива, недостатній комфорт, неякісна збірка.
Інструкція
1
Справжні прихильники вітчизняних автомобілів досі цінують і люблять Волгу і не поспішають міняти її на іншу машину. Почніть ремонт з діагностики рульового управління (ходової частини). Для цього поверніть кермо вліво-вправо до упору і за допомогою Люфтомір (в разі його відсутності, на око) визначте люфт ходової частини. Складається він із зазорів на рульовому механізмі і рульових тягах. Ремонт не вимагається, якщо люфт не перевищує допустиме значення. А якщо він більше, з'ясуйте причину. Як правило, це знос деталей ходової частини. Відрегулюйте в залежності від величини зносу люфт або ж поміняйте зношені деталі.
2
Перевірте з'єднання поворотною цапфи з балкою. Вивісите для цього переднє колесо за допомогою домкрата і покачайте його руками вперед-назад. Якщо ви почуєте характерний стукіт і відчуєте переміщення - поміняйте підшипники і шворінь. Це ж виконайте з іншим колесом.
3
Перевірте амортизатори, як вони закріплені. Поміняйте гумові втулки, якщо вони зносилися. Потім виміряйте в шинах тиск повітря, якщо необхідно, доведіть до норми.
4
Порушення роботи будь-якого з механізмів трансмісії - зчеплення, коробки передач, заднього моста, карданного вала - при русі авто одразу ж проявляється: виникає стукіт, шум, вібрація.
5
Замініть зношені деталі для відновлення працездатності трансмісії. В редукторі заднього моста і коробці передач перевірте рівень масла. При необхідності поміняйте його або долийте.
6
Проведіть діагностику гальмівної системи на стенді. Але спочатку вирішіть, чи потрібні їй ремонт та регулювання. Для цього розженете машину і натисніть на гальмо на прямій ділянці асфальту. Як працює гальмівна система, буде видно по слідах гальмування коліс.
7
Двигун ремонтуйте на спеціалізованому підприємстві. Якщо буде необхідно, поміняйте подушки кріплення.
8
Проведіть ремонт систем запалювання, харчування, охолодження так: зніміть, потім промийте, потім оглянете і поставте на місце.