Як передати факс через інтернет.

Послуги факсимільного зв'язку зручні для відправки документів і конфіденційної інформації між секретарями компаній. Надсилання факсу здійснюється в основному з одного апарату на інший, але в разі його відсутності можна вдатися до інтернету.
Інструкція
1
У всесвітній павутині є багато програм для відправки через інтернет факсових повідомлень. Скористатися ними можна як безкоштовно, так і платно. Крім них існує можливість відправляти листи онлайн.
2
Знайдіть програму, ввівши в пошуковий рядок «Програма для відправки факсових повідомлень через інтернет». Дані програми можуть працювати як і в офлайн-режимі, так і в режимі реального часу, тобто при підключенні до мережі інтернет. Наприклад, програми, що працюють в оффлайн-режимі, - FaxManager або VirtualOfficeTools. Відповідно, якщо ви будете користуватися оффлайн-програмою, всі дані, які відправлені факсом, будуть доставлені тільки після установки з'єднання з інтернетом.
3
Відскануте документ, підготовлений для відправки, на комп'ютер. У розділах програми є посилання з написом «Відправити факс». Якщо ви натиснете на неї, то система вам запропонує прикріпити потрібний документ і вписати номер абонента. Після того як ви заповните всі поля, клікніть по кнопці «Відправити». Найближчим часом ваше повідомлення надійде адресату.
4
Онлайн-ресурси є ще одним способом для відправки повідомлень на факс. Знайдіть сайт, що надає таку програму, і заповніть форму. Як правило, в ній потрібно вказати координати одержувача і прикріплений файл, який треба відправити.
5
Деякі веб-ресурси і програми пропонують ввести номер відправника. У випадку якщо ви хочете, щоб адресат бачив ваш номер, вкажіть його. Якщо ви не заповните цю графу, одержувач не побачить номер вашого телефону або він відобразитися некоректно.
6
Тест повідомлення підготуйте з таким форматом адреси: remoteprinter.имя_получателя@номер_факса.iddd.tpc.int та надішліть його.
7
Платні акаунти додатків для відправки факсу через інтернет дають своїм власникам можливість збільшувати довжину тексту і міняти номери.