Як перевести тонни в кубічні метри. перевести метри квадратні в кілограми.

На перший погляд фраза, винесена в заголовок, звучить абсурдно, так як в тоннах прийнято вимірювати масу тіла, а в кубічних метрах - об'єм. Проте, таке питання або зворотний йому виникає досить часто. Наприклад, виробники продають свою продукцію тоннами, а для перевезення крім маси потрібні ще габарити товару.
Вам знадобиться
  • Фізичний або інженерний довідник.
Інструкція
1
Необхідно, щоб тонни відповідали одиницям мас в інтернаціональній системі - СІ. Тому переведіть тонни в кілограми. Для цього помножте масу тіла на 1000.Напрімер: 35 т = 35 • 1000 = 35000 кг.
2
Виконання цієї дії справедливо для метричної системи заходів. Але слід пам'ятати про існування так званих довгої і короткої тонни. Довга, чи англійська, тонна найчастіше використовується для визначення водотоннажності судна. Для перекладу довгою тонни в кілограми помножте масу тіла на 1016,047 кг. Коротка, або американська, тонна застосовується в США і в кілограми перекладається множенням маси на 907,185 кг.
3
За довідником знайдіть щільність речовини?, З якого зроблено тіло. Щоб зробити правильний вибір, враховуйте стан даної речовини. Так щільність води, льоду і водяної пари різна. А щільність деревного вугілля (пласт) в сім з гаком разів більше щільності вугілля розсипом, і майже в два рази більше щільності вугільного пилу. Наприклад,? (Деревне вугілля) = 1450 кг/м ?; ? (Вугільний пил) = 750 кг/м ?; насипна? (Деревне вугілля) = 200 кг/м?.
4
Скористайтеся формулою V = m/?, щоб визначити обсяг тела.Прімер1 т вугілля займає обсяг V = 1000/200 = 5 м ?, а 1 т пінопласту при? = 10 кг/м? - V = 1000/10 = 100 м ?. Таким чином, вантажна ГАЗель з об'ємом кузова 9 м? і вантажопідйомністю до 1,5 т за один рейс зможе перевезти все вугілля. А щоб доставити пінопласт, потрібно понад 11 рейсів.
Зверніть увагу
При знаходженні щільності сипучих тіл, деревини та інших тіл з високою гігроскопічністю враховуйте вологість повітря.
Корисна порада
У всіх довідниках щільність дана найчастіше при температурі 20 ° С, і при нормальному атмосферному тиску. Якщо зовнішні характеристики не відповідають табличним, то необхідно робити відповідні поправки.