Як закачати фільтр в фотошоп.

Фільтри - це додаткові інструменти, використовувані в графічному редакторі Adobe Photoshop. Вони, як правило, містять комбінацію з декількох накладаються один на одного трансформацій зображення, параметри кожного з яких можна змінювати через вікно налаштувань фільтра. Ці інструменти, значно розширюють можливості користувачів графічного редактора, створюються і розповсюджуються Photoshop-ентузіастами. Процедура інсталяції такого плагіна значно простіше, ніж задача вибору дійсно корисного примірника з величезної кількості вже створених фільтрів.
Інструкція
1
Підберіть і скопіюйте в свій комп'ютер потрібний фільтр. Їх добірки можна знайти на дисках в магазині або завантажити з інтернету. В мережі існує величезна кількість сайтів, які спеціалізуються саме на додаткових фільтрах, кистях, масках та інших інструментах для цього графічного редактора. На сайті Adobe теж є розділ, в якому всі бажаючі можуть викладати свої варіанти цих інструментів. Його можна знайти за адресою http://adobe.com/cfusion/exchange/index.cfm?event=productHome&exc=16. Меню з боку сторінки включає рядок Plug-Ins - це і є підрозділ, який містить 12 категорій фільтрів. Завантаження з сервера Adobe вимагає безкоштовної реєстрації, яка, втім, вас ні до чого вас не зобов'язує.
2
З'ясуйте, якого типу файли ви скачали. Деякі виробники фільтрів поширюють їх у форматі виконуваного файлу (розширення exe). В цьому випадку достатньо запустити файл подвійним клацанням, а потім відповідати на питання майстра установки. В інших випадках завантажений архів містить файли з розширенням 8bf або папку з назвою фільтра і набором файлів різного типу. Такі файли вам доведеться «вручну» скопіювати у відповідний каталог встановленого в комп'ютер графічного редактора.
3
Якщо файл 8bf або папка з файлами поміщена в архів, тільки розкрийте його, нічого не витягуючи. Якщо ж архів уже розпакований або файли поширювалися без попереднього стиснення, скопіюйте їх - виділіть і натисніть сполучення клавіш Ctrl + C.
4
Розкрийте папку, в яку встановлений Photoshop на вашому комп'ютері. Зазвичай він поміщається в директорію Adobe всередині каталогу Program Files системного диска. Можна не шукати її - клацніть правою кнопкою миші ярлик на робочому столі або пункт в головному меню, за допомогою якого ви запускаєте графічний редактор. Під сплив меню виберіть рядок «Властивості» і натисніть кнопку «Розташування файлу». В результаті запуститься вікно Провідника, в якому вже буде відкрита потрібна папка.
5
Перейдіть в каталог Plug-Ins. Залежно від версії встановленого у вас Photoshop, в ньому може бути папка з назвою Filters. Якщо вона є, відкрийте її і вставте (поєднання Ctrl + V) скопійований файл з розширенням 8bf. Якщо потрібні дані не витягувалися з архіву, виділіть їх і перетягнете в цю папку. У разі відсутності каталогу Filters всі ці дії потрібно виконати в папці Plug-Ins.
6
Перезапустіть Adobe Photoshop і встановлений фільтр з'явиться в кінці списку, що відкривається через розділ «Фільтр» в меню графічного редактора.