Як позбутися від жорсткості води.

Проблема жорсткості води є однією з найбільш нагальних, особливо у великих містах. Існують різні способи її пом'якшення. В побуті здебільшого використовуються відомі і перевірені методи.
Вам знадобиться
  • - морозильна камера;
  • - фільтр;
  • - зола;
  • - торф.
Інструкція
1
Закип'ятіть воду, щоб позбутися від тимчасової жорсткості. Тимчасової називають гідрокарбонатну жорсткість води, коли наявні в ній гідрокарбонати розкладаються і утворюють осад. Таку картину часто можна спостерігати в побуті при кип'ятінні нефільтрованої води протягом деякого часу: на стінках посуду утворюється щільний шар накипу. При цьому, чим більше у воді заліза, тим яскравіше її забарвлення.
2
Використовуйте метод виморожування льоду. Його часто застосовують при постійній жорсткості води. Поступово слід заморожувати воду. Коли ви виявите, що її залишилося приблизно 10% від початкового об'єму, злийте незамерзаючих воду, а лід розтопіть. Справа в тому, що всі солі, що додають жорсткість, залишаються в некрижаної воді.
3
Поставте водоочисні фільтри. При їх розмаїтті можна підібрати необхідний і оптимальний варіант. Для цього спочатку необхідно провести аналіз хімічного складу рідини. Зверніться до санепідстанції за місцем проживання, в будь-яку незалежну сертифіковану лабораторію або в крупну компанію по очищенню води, добре зарекомендувала себе на ринку.
4
Щоб пом'якшити водопровідну воду для прання, використовуйте спеціальні порошки. Уважно ознайомтеся з інформацією, вказаною на упаковці, дотримуйте витрата прального миючого засобу. Прекрасно пом'якшують жорстку воду шампуні і м'яке мило на основі трав, фруктів і мінералів.
5
Відомо, що поливати рослини потрібно м'якою водою. На дачі для цієї мети найчастіше використовують дощову. Але можна пом'якшити її, додаючи деревну золу або свіжий торф. Для цього вам знадобиться всього 3 г золи або 10 г торфу з розрахунку на літр. Ці натуральні добавки не тільки позбавлять воду від жорсткості, але і удобрять грунт, що є важливою умовою для гармонійного розвитку рослин.