Як налаштувати погоду в Міранді.

Міранда - один з найбільш популярних клієнтів сервісів обміну миттєвими повідомленнями. Крім стандартних функцій програма має можливість установки різних плагінів. Наприклад, вона вміє показувати поточну погоду з російського сервера Gismeteo.
Інструкція
1
Завантажте плагін Weather Protocol з офіційного сайту клієнта Miranda. Для цього перейдіть на офіційний сайт програми в розділ Addons. У рядку пошуку верхній частині завантаженої сторінки введіть Weather Protocol, натисніть Search. У списку результатів виберіть знайдене розширення, клікніть по посиланню Download.
2
Поверніться в рядок пошуку, введіть запит Gismeteo, натисніть Search. Завантажте знайдений плагін. Якщо ви хочете додатково встановити інші значки для відображення погоди, в пошуку напишіть Weather Icons і серед виведених на сторінку результатів виберіть відповідний для вас набір іконок.
3
Розпакуйте отримані архіви за допомогою програми-архіватора (наприклад, WinRAR або WinZIP). Файл weather.dll перемістіть в папку Plugins клієнта (C:/Program Files/Miranda IM/Plugins), а gismeteo.ini скопіюйте в директорію weather (/Miranda/Plugins/weather). Іконки розмістіть в підпапку Icons того ж каталогу.
4
Запустіть Міранду і перейдіть у вікно налаштувань плагіна («Опції» - «Модулі» - Weather). Виберіть потрібні для відображення погоди параметри, виставивши галочки навпроти необхідних пунктів. Налаштуйте формат виведення прогнозу на екран за допомогою розділу Weather Text дерева конфігурації.
5
Перейдіть в гілку «Спливаючі повідомлення» (PopUps) лівої частини вікна, виставте параметри відображення спливаючих вікон.
6
Додайте своє місто в список для виведення. Для цього зайдіть на сайт Gismeteo, в пошуку на головній сторінці введіть назву міста. Дочекайтеся закінчення завантаження сторінки і скопіюйте номер з адресного рядка браузера. Наприклад, якщо посилання має вигляд http://www.gismeteo.ru/city/daily/4517/, скопіювати потрібно 4517.
7
У вікні Міранди натисніть кнопку «Знайти/додати контакти» (Find/Add contacts). У лівій верхній частині вікна, що з'явилося вкажіть параметр «Погода» (Weather), а в Station ID вставте скопійований код. Натисніть «Пошук», клікніть правою клавішею миші на знайденому місті, виберіть «Додати» - «Змінити» - «Встановити за замовчуванням» (Set as default station). Клікніть правою клавішею миші по з'явився в списку контакту, виберіть «Оновити погоду» (Update weather). Налаштування завершена.
Зверніть увагу
Скачивайте всі плагіни тільки з офіційного сайту Miranda IM.