Як позбутися катишек на светрі. Як у прибрати ворсинки зі светра.

Під час довгої шкарпетки на вовняному светрі утворюються катишки, які сильно псують зовнішній вигляд виробу. Віддайте річ у професійну хімчистку або спробуйте самостійно привести її в охайний вигляд.
Вам знадобиться
  • Машинка для видалення катишків, манікюрні ножиці, безпечний бритва, малярський валик, двосторонній скотч.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальну машинку для видалення катишків. Купити її можна в магазині побутової техніки або великих супермаркетах. Зовні цей прилад схожий на чоловічу електробритву. Машинка швидко видаляє катишки з одягу і при цьому не пошкоджує матеріал. Однак ножі, вбудовані в корпус приладу, швидко затупляются і перестають якісно виконувати свою функцію.
2
Обріжте катишки манікюрними ножицями. Але врахуйте, що процес буде дуже довгим. Для цього натягніть зіпсоване місце светри на долоню лівої руки, а правою - акуратно зрізайте катишки.
3
Видаліть катишки за допомогою безпечного бритвеного верстата. Також можете використовувати одноразовий. Розстеліть светр на рівній поверхні і натягніть. Потім візьміть бритва і акуратними рухами видаліть катишки. Намагайтеся сильно не натискати на бритву, щоб випадково не пошкодити матеріал. Таким чином обробіть всі зіпсовані ділянки светри.
4
Наклейте невеликі шматочки скотчу на оброблені місця і зніміть різкими рухами. Це допоможе позбутися від пилу і ворсинок, що залишилися після видалення катишків. Потім виперіть светр в теплому мильному розчині і прополощіть з кондиціонером.
5
Наклейте на малярський валик двосторонній скотч. Покладіть виріб в розправленому стані на стіл. Потім проведіть валиком за матеріалом. Продовжуйте, поки не очистите весь светр. Не забувайте періодично міняти скотч. Якщо з першого разу не вдалося домогтися бажаного результату, повторіть процедуру.
6
Видаліть катишки руками. Цей спосіб хороший, якщо светр не сильно зіпсований і матеріал допускає таку обробку. Інакше ви ризикуєте ще більше зіпсувати одяг.
7
Віддайте річ в хімчистку, якщо боїтеся самостійно прибрати катишки. Професіонали в короткі терміни приведуть светр в порядок.