Як привітати шефа.

Вітання начальника з будь-яким святом найчастіше відрізняється від поздоровлень інших співробітників - і підготовка трохи клопітно, і сама дія трохи хвилююче. Звичайно, все залежить від того, які стосунки у вас існують з шефом. Якщо строго офіційні, то і вітальний дія буде стриманим, діловим і тактовним. Якщо ж у вас в колективі «свобода, рівність і братерство», то можна влаштувати жартівливе дружнє привітання.
Інструкція
1
Перш за все необхідно зайнятися підготовкою. Мінімум тижні за півтори зберіть невелике зібрання в колективі ( шефа , звичайно, не запрошуйте), поставлені запитання, яку суму потрібно зібрати, які є ідеї для подарунка та поздоровлення, хто візьметься зібрати гроші і зробити придбання, як можна обставити вручення (пісня, вірш та ін.). Розподіліть ролі і відповідальність.
2
Опитайте співробітників, що часто контактують з вашим начальником, напевно знайдеться хтось, хто знає про його переваги, хобі, про те, що любить дана людина. Часто подібними відомостями володіє особистий секретар керівника. Відвідайте магазини з подарунками, у продажу є спеціальні сувеніри для шефів - від жартівливих до статусних. Пошукайте начальника в соціальних мережах, може бути, є інформація про його захоплення. В даному випадку ви робите це не з цікавості, а щоб допомогти загальній справі і порадувати людини потрібним подарунком.
3
Якщо дозволяє ситуація, підготуйте вітальну пісню, щоб виконати її всім відділом. Заздалегідь роздрукуйте текст і роздайте всім учасникам. По можливості прорепетируйте хоча б раз. Якщо хтось із співробітників блищить співочим талантом, надайте йому можливість заспівати одному, а інші можуть підспівувати приспів.
4
Інший варіант - підготовка одного або декількох невеликих віршів. В них можна обіграти певні відрізняють якості начальника. Підберіть вірші і, по можливості, злегка переробіть, підставивши ім'я керівника і опис пізнаваних ситуацій
5
Замовте торт з фотодруком. Для прикраси можна використовувати фотографію самого начальника або всього колективу, відбитого на корпоративному заході. Плюс такого подарунка в тому, що шефу доведеться пригостити солодким всіх присутніх.
6
В день свята виберіть відповідний час, не обов'язково вітати з ранку, коли, можливо, ваш бос буде поспішати на важливу зустріч або спізнюватися на нараду.