Як закріпити картину в рамці. де зробити рамку на картину.

Картина, поміщена в якісно зібрану раму, захищена від ударів, розривів та інших механічних пошкоджень. Хороша рама підкреслює красу зображення і підсилює емоційне враження від роботи.
Вам знадобиться
  • - картина;
  • - рама;
  • - картон;
  • - скло;
  • - пістолет-багетчік;
  • - підрамник;
  • - меблевий степлер.
Інструкція
1
Для обрамлення акварельного роботи спочатку прикріпіть її до задньої частини вікна паспарту за допомогою клейкої стрічки. Паспарту - це щільний папір (картон), в центрі якої вирізане симетричне «вікно» квадратної, прямокутної або овальної форми. Поміщається паспарту між рамкою і зображенням, служить для захисту від згубного впливу зовнішнього середовища, оберігає роботу від безпосереднього контакту зі склом, а також може виконувати естетичну функцію.
2
Вставте лицьове покриття (акрилове або звичайне скло) в раму, слідом помістіть паспарту, зображення, підкладку-основу (міцний лист картону, що утримує роботу) і зміцните задник з пінокартону або пластику.
3
За допомогою пістолета-багетчіка у внутрішню грань рами вбийте цвяхи-голки так, щоб вони надійно утримували компоненти збірки.
4
Просвердлите дрилем на задній стороні рами невеликі отвори і встановіть елементи кріплення, за допомогою яких можна буде розмістити картину на стіні.
5
Якщо ви закріплюєте в рамі зображення, виконане на полотні, використовуйте підрамник, який буде тримати картину в натягнутому стані. Підрамником називається остов, що нагадує раму (зазвичай з дерев'яних рейок), на який натягується полотно. Існують модульні (рейки можна розсунути за допомогою клинів) і жорсткі (цілісні) підрамники.
6
Натягуйте полотно в підрамнику рівномірно, без перекосів, так, щоб напрямок нитки полотна відповідало напряму рейок. Для роботи вам буде потрібно: полотно, меблевий степлер, скоби і підрамник. Полотно має бути більше підрамника на кілька сантиметрів. Натягніть його до пружного стану, щоб не було провисань і зморшок, і закріпіть за допомогою степлера. Робота копітка, тому постарайтеся знайти напарника.