Як знайти по imei коду телефон. Як знайти вкрадений телефон по imei nokia 603.

Якщо у вас вкрали мобільний телефон , процедуру пошуку може спростити IMEI - код вашого апарата. Це унікальний 15-значний номер, що присвоюється в процесі виробництва і прочитуваний апаратурою оператора стільникового зв'язку при кожному вмиканні.
Вам знадобиться
  • - IMEI-код вашого телефону;
  • - документи на телефон;
  • - заява в поліцію
Інструкція
1
Не варто відразу блокувати SIM-карту телефону. Є невелика вірогідність того, що з неї після крадіжки будуть зроблені дзвінки, це може допомогти правоохоронним органам в розслідуванні справи. Але в тому випадку, якщо на рахунку є пристойна сума грошей або ви використовуєте постоплатний тариф, краще все ж заблокувати SIM-карту з її подальшим відновленням.
2
Якщо ви заздалегідь не подбали про те, щоб з'ясувати і записати IMEI (для цього слід набрати * # 06 #), ви можете знайти заводський код на упаковці від вашого телефону. Навіть якщо зловмисник замінить SIM-карту, оператор стільникового зв'язку зможе визначити місцезнаходження вкраденого телефону і передати поліції дані його нового власника. Пам'ятайте, що іноді вказаний на упаковці код може не збігатися з реальним заводським номером телефону. Їх звірку слід проводити під час покупки апарата.
3
Обов'язково напишіть у поліцію заяву про крадіжку телефону. Форма заяви не регламентована. Вкажіть свої ПІБ, адресу, контактний телефон, IMEI вкраденого телефону, не забудьте надати документи на телефон. Наполягайте на тому, щоб поліція дала запит на пошук по IMEI в компанію стільникового зв'язку, послугами якої ви користувалися.
4
Разом із заявою надайте в поліцію роздруківку дзвінків з дати, коли був втрачений телефон. Для цього зверніться у сервісний центр вашого стільникового оператора. Якщо sim-карта була зареєстрована на вас, для надання подібної процедури буде потрібно ваш паспорт. Роздруківка дзвінків платна, але буде потрібно незначна сума грошей.
5
При бажанні ви можете помістити інформацію про вкрадене телефоні на відповідних мережевих ресурсах. Наприклад, тут: http://ukralitelefon.ru/blacklist/Існують і інші сайти з чорними списками IMEI вкрадених телефонів, ви можете знайти їх, набравши в пошуковику відповідний запит, наприклад: «Чорний список вкрадених телефонів».