Як кріпити РК-телевізор на стіну. Як кріпити телевізор плазму на бетонній стіні видио.

При бажанні РК- телевізор можна прикріпити майже до будь стіні. Для установки зовсім необов'язково викликати майстрів і платити їм зайві гроші, адже якщо докласти трохи зусиль, можна все зробити самостійно, часом навіть краще будь-якого фахівця.
Вам знадобиться
  • - картон, олівець і ножиці;
  • - дриль;
  • - рівень;
  • - кронштейн;
  • - короб для кабелю;
  • - набір викруток;
  • - болти.
Інструкція
1
Подумайте про додаткові пристрої, які ви хочете надалі підключати до телевізора. Виріжте з картону макет плазми з відповідними розмірами. Попросіть когось із знайомих його прикласти до стіни і потримати, а самі улаштуйтеся так, немов ви зібралися дивитися фільм. Це допоможе вам підібрати найбільш відповідне розташування телевізора для максимально зручного перегляду.
2
Ретельно все виміряйте і позначте на стіні місця, де потрібно просвердлити отвори. Зверніть увагу, що для кріплення кронштейна потрібно досить міцну основу. Найкраще для цього підходить бетон, однак якщо у вас гіпсокартонні стіни з рейковим каркасом, не поспішайте зневірятися. Скористайтеся пристроєм пошуку рейок і обов'язково врахуйте їх становище. Перевірте, чи не проходить там електричний кабель.
3
Прикладіть шаблон до стіни, а потім добийтеся того, щоб точки кріплень знаходилися вздовж рейок. Не полінуйтеся і виміряйте всі будівельним рівнем, так ви зможете зробити установку досить точно. Просвердлите одне базове отвір і перевірте, чи потрапили ви в рейку. Якщо вам буде незручно, злегка перемістіть ескіз в сторону. Для додаткових орієнтирів зробіть отвори між рейками.
4
Почніть установку кронштейна, тільки не переплутайте верх з низом. Акуратно закрутіть болти, не затягуючи їх до упору. Переконайтеся, чи все правильно ви встановили. Виміряйте рівнем горизонтальність і тільки після цього затягніть болти.
5
Дуже і дуже обережно, не роблячи різких рухів, переверніть телевізор екраном вниз. Покладіть його на килим або постеленное на підлозі ковдру. Встановіть на корпус кріплення і затягніть їх болтами.
6
Попросіть когось із родичів вам допомогти, разом підійміть телевізор і не поспішаючи встановіть його в полози кронштейна. Не забудьте зафіксувати це положення. Якщо кронштейн дозволяє встановити плазму під кутом, обов'язково перевірте отриманий нахил, а при необхідності відрегулюйте його.
7
Встановіть короб для кабелю. Це дозволить вам заховати всі дроти. Прямо під телевізором відзначте точки положення тримачів. Просвердлите необхідні отвори і прикрутіть всі наявні деталі. Ретельно укладіть дроти.
8
Встановіть кришку короба, сховавши її краї за телевізор. Тепер все готово, а ви можете сміливо покликати друзів для перегляду фільму і попросити їх оцінити отриманий результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rb-JWAsmB8A
Корисна порада
Тонкий нюанс: акустичний кабель повинен знаходитися на максимальній відстані від мережевого. Це дозволить зменшити можливість появи перешкод.
Щойно в нашому побуті з'явилися телевізори з плоским екраном, стало зрозуміло, що вони економлять багато простору. Першим нововведенням була поява плоских моніторів, але вже тоді було ясно, які зручності принесе новий вид панелей екрану. На стіні телевізор не тільки не заважатиме, але й прикрашати її, як картина.
Вам знадобиться
  • Телевізор, кронштейн, електрична дриль.
Інструкція
1
Варто відзначити, що монтаж телевізора робиться з розрахунку ваги телевізора. При великій вазі вашого телевізора, бажано покликати кого-небудь на допомогу. Під'єднати кронштейн ви зможете самі, але підняти телевізор для з'єднання з кронштейном, завдання не з легких. Визначтеся з вибором стіни, на яку буде монтуватися телевізор. На стіну з гіпсокартону не рекомендується вішати важкі апарати, вагою більше 30 кг.
2
При покупці такого виду телевізора, візьміть в цьому ж магазині і шарнірний кронштейн. Вибір кронштейна повинен впасти на модель, відповідну вазі вашого телевізора. Перевірте документацію до кронштейну, бажано отримати інструкцію російською мовою. Якщо такої моделі не виявилося, то докладно розпитайте продавця-консультанта про те, як саме виробляється монтаж кронштейна.
3
Кронштейни можуть бути двох видів: для плоских телевізорів і для телевізорів з ЕЛТ (основа - поличка). У нашому випадку розглядається кронштейн для LCD та плазмових телевізорів. Але спосіб кріплення у цих кронштейнів абсолютно однаковий. Тому, після того, як ви принесли обновки додому, приступайте до їх складання.
4
Оберіть місце під телевізор. Прикладіть одну частину кронштейна і олівцем намітьте точки для кріплення.
5
Просвердлите отвори для монтажу частини кріплення. Прикрутите кронштейн, використовуючи саморізи.
6
Інша частина кронштейна кріпиться до телевізора. Після цього їх можна поєднати.
7
З'єднання складових частин кронштейна постарайтеся зробити з будь-ким. Це убезпечить вас від травм і вашу обновку від падіння.